446ДвіЗаявиЗлочини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Щербата Наталя Михайлівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Щербата Наталя Михайлівна

Доброго дня!

1. Головне управління Національної поліції у Вінницькій області (ГУНПВо)
2. Керівнику ГУНПВо
вул. Театральна, 10, м. Вінниця, 21050, Україна
Телефон: +380 43 259 43 03, Факс: +380 432 59 41 22
Е-mail: [email address]

3. Вінницьке районне управління поліції (ВРУП)
4. Керівнику ВРУП
21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 4а,тел.594015, 594900, 59 33 29, [email address], [email address]

Щербата Наталя Михайлівна, людина з інвалідністю 2 групи, посвідчення водія ААЩ №000548, видане 27.04.1978р. ДАІ МВС – УВС Вінницької області
21037, м. Вінниця, житло (квартира)
Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5.
Я вимагаю застосування та виконання, при розгляді та вирішенні цього звернення, приписів Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод (ЄКПЛ) та рішень Європейського Суду з прав людини (ЄСПЛ) як національного закону та джерел національного права відповідно.
Цей письмовий електронний лист підписаний мною електронним (цифровим) підписом відповідно до приписів закону шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних (інформації) в текстовій електронній формі, – а саме власноручного підпису у вигляді мого власного прізвища та ініціалів друкованими літерами такого вигляду: «Н.М. Щербата».
Цей лист містить 7 запитів на доступ до офіційних документів=публічної інформації.
Цей лист містить 7 заяв на отримання інформації, необхідної мені для реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить 2 запити на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист містить звернення з метою реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить повідомлення про порушення прав людини.
При об’єднанні кількох звернень в одному листі я керувалася приписами ст.19.1 Конституції України, яка дозволяє мені, які і будь-якій іншій людині, робити все, що прямо не заборонене законом. Оскільки жодним законом України ні прямо, ні опосередковано не заборонене об’єднання в одному документі кількох таких вимог, я користуюся своїм конституційним правом і подаю їх в одному листі.
Роз’яснюю, що, відповідно до ст.3 закону України «ПРО СВОБОДУ ПЕРЕСУВАННЯ ТА ВІЛЬНИЙ ВИБІР МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ», «…місце проживання – житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає…». Місцем мого проживання є житло (квартира) в м. Вінниці.
І. Факти
1. Ще в січні 2019 року я та моя родина кілька разів телефонували до поліції та подали телефоном дві усні заяви з повідомленнями про злочини (далі – 2 Усні Заяви), двічі викликали СОГ до нашого помешкання та подали дві письмові заяви з повідомленнями про злочини (кримінальні правопорушення) щодо нашої родини інвалідів, вчинені шляхом відключення електропостачальником електропостачання нашої квартири інвалідів (далі – 2 Письмові Заяви). Оскільки квартира, як і весь будинок, обладнана будівельниками опалювальним котлом з електроприводом, такі злочинні дії потягли також відключення теплопостачання та постачання гарячої води в нашу квартиру інвалідів в січневі 2019 року морози.
2. Наскільки мені відомо, припинення електро-теплопостачання та гарячого водопостачання в житлі кваліфікується міжнародним та національним правом як найстрашніші злочини проти людяності, а саме:
1.1. ст.7 b) Римського статуту , - преступления против человечности (злочини проти людяності), а саме истребление (винищення) – винищення людей, шляхом протиправного свідомого навмисного створення умов життя, розрахованих на те, щоб знищити частину населення, зокрема, позбавленням доступу до продуктів харчування, медичної допомоги та теплого житла;
1.2. ст.7 е) Римського статуту – преступления против человечности (злочини проти людяності), а саме пытки (катування) – катування шляхом протиправного свідомого навмисного завдання сильного фізичного та/чи психічного болю чи страждань людям, які знаходяться під контролем влади, зокрема, у формі позбавленням доступу до продуктів харчування, медичної допомоги та теплого житла.
Римський статут передбачає покарання за винищення людей та катування у вигляді позбавлення волі до 30 років чи пожиттєво .
1.3. Ст.1.1 Конвенції ООН проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання – термін "катування" означає будь-яку дію, якою будь-якій особі навмисне заподіюються сильний біль або страждання, фізичне чи моральне, щоб… покарати її за дії, які вчинила вона.., а також залякати чи примусити її.., чи з будь-якої причини, що ґрунтується на дискримінації будь-якого виду, коли такий біль або страждання заподіюються державними посадовими особами чи іншими особами, які виступають як офіційні, чи з їх підбурювання, чи з їх відома, чи за їх мовчазної згоди.
1.4. ст.127.2 КК України – катування, тобто умисне, за попередньою змовою групою осіб, заподіяння сильного фізичного болю або фізичного чи морального страждання шляхом мучення або інших насильницьких дій з метою покарати його за дії, скоєні ним.., або іншою особою, а також з метою залякування чи дискримінації – карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.
Це означає, що позбавлення доступу до користування житлом та житловими послугами в будь-який спосіб та при будь-яких фактичних обставинах, включно і при несплаті за ЖКП та наявності боргів, – безумовно заборонене міжнародним та національним правом та підпадає під ознаки низки міжнародних та національних злочинів, що тягнуть довговічне і навіть пожиттєве позбавлення волі.
1.5. Наскільки мені відомо, в Україні настало кілька смертей, коли внаслідок відключень житла від ЖКП люди просто померли у власних квартирах від переохолодження.
1.6. Крім того, злочинці протиправно (без дозволу) таємно від нас проникли до нашого житлового будинку для вчинення запланованих злочинів, що додатково кваліфікується як порушення недоторканості житла, ст.162.2 ККУ, і тягне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.
3. Встановлені приписами права розумні строки розгляду та вирішення наших звернень спливли, однак, станом на сьогодні жодна інформація мені та членам моєї родини не надана, і доля їх нам невідома.
4. Натомість, ми отримали нові погрози відключень електрики.
ІІ. Повідомлення
5. Повідомляю ГУНПВО ТА ВРУП про наведені факти порушень для вжиття, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходів реагування з метою усунення цих порушень та унеможливлення їх та подібних в майбутньому.
6. Повторно підтверджую факт та обставини подання в січні 2019 року мною разом з родиною 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв з повідомленнями про злочини (кримінальні правопорушення) щодо нашої родини інвалідів, вчинені шляхом відключення електропостачальником електро-тепло-водопостачання нашої квартири інвалідів в січневі 2019 року морози.
ІІІ. Вимоги
7. Прошу негайно припинити оскаржені злочини та унеможливити їх повторення.
8. Прошу забезпечити покарання злочинців державою перед суспільством.
9. Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 2, 6 Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, що діє як національний закон з 11.06.20, ст.ст.32, 34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», прошу надати мені інформацію, необхідну для реалізації моїх прав людини; мої персональні дані; офіційні документи=публічну інформацію, включно про себе, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС (є суспільно-необхідною інформацією), необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
9.1. Вжиті ГУНПВО ТА ВРУП, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходи реагування для усунення та унеможливлення в майбутньому наведених порушень права.
9.2. Звукозаписи усіх наших телефонних дзвінків до поліції в січні 2019 року з 2 Усними Заявами, та про відповідні виклики СОГ за адресою нашого проживання.
9.3. Карточки усіх наших телефонних дзвінків до поліції в січні 2019 року з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) щодо нашої родини інвалідів, вчинених шляхом відключення електропостачальником електро-тепло-водопостачання нашої квартири інвалідів в січневі 2019 року морози, та про відповідні виклики СОГ за адресою нашого проживання.
9.4. Персональні дані усіх працівників поліції, що відповідали на наші телефонні дзвінки в січні 2019 року з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) щодо нашої родини інвалідів, вчинених шляхом відключення електропостачальником електро-тепло-водопостачання нашої квартири інвалідів в січневі 2019 року морози, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.5. Персональні дані усіх працівників поліції, що виїжджали на два виклики до нашого помешкання в січні 2019 року з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) щодо нашої родини інвалідів, вчинених шляхом відключення електропостачальником електро-тепло-водопостачання нашої квартири інвалідів в січневі 2019 року морози, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.6. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
9.7. Вхідні реєстраційні номери та дати вхідної реєстрації 2 Письмових Заяв.
9.8. 2 Письмових Заяви, подані мною з родиною в січні 2019 року з повідомленнями про вчинення електропостачальником двох злочинів в нашій квартирі шляхом відключення електро-тепло-водопостачання нашої квартири інвалідів в січневі 2019 року морози, а також усі інші складені/отримані поліцією релевантні документи.
9.9. Чи зареєстровані наші 2 Усних Заяви та 2 Письмових Заяви в журналі єдиного обліку? Так чи ні?
9.9.1. Якщо зареєстровані, прошу
9.9.1.1. повідомити дати та присвоєні номери їх реєстрації, усі інші реєстраційні дані;
9.9.1.2. надати належно засвідчені факсимільні копії чи витяги (фотокопії оригіналів) журналу єдиного обліку;
9.9.1.3. надати належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв, з проставленими на їх лицьовому боці спеціальними штампами реєстрації заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події (Додаток 2 до Інструкції).
9.9.2. Якщо не зареєстровані, прошу повідомити
9.9.2.1. фактичні причини їх нереєстрації;
9.9.2.2. правові підстави їх нереєстрації;
9.9.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за реєстрацію даних 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв в журналі єдиного обліку, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.9.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за реєстрацією даних 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв в журналі єдиного обліку, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.9.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
9.10. Усі матеріали, зібрані поліцією з приводу цих двох наших викликів.
9.11. Усі матеріали зі встановлення та перевірки подій та дій цих заявлених злочинів відповідно до ст.214 КПК України.
9.12. Чи внесені відповідні відомості з 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – ЄРДР)? Так чи ні?
9.12.1. Якщо внесені, прошу повідомити
9.12.1.1. номери кожної з 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв в ЄРДР;
9.12.1.2. дати внесення даних кожної з 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв до ЄРДР;
9.12.1.3. загальну кількість обвинувачуваних осіб, внесених до ЄРДР;
9.12.1.4. хто саме внесений до ЄРДР як обвинувачувані особи (прошу вказати усіх внесених);
9.12.1.5. загальну кількість потерпілих, внесених до ЄРДР;
9.12.1.6. хто саме внесений до ЄРДР як потерпілі (прошу вказати усіх внесених);
9.12.1.7. загальну кількість злочинів (статей ККУ), внесених до ЄРДР за нашою заявою 1;
9.12.1.8. усі статті ККУ щодо кожної обвинувачуваної особи, внесені до ЄРДР за 2 Усними Заявами та 2 Письмовими Заявами;
9.12.1.9. належно засвідчені факсимільні копії чи витяги (фотокопії оригіналів) з ЄРДР зі внесеними даними 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв.
9.12.2. Якщо відомості 2 Усних Заяв та/чи 2 Письмових Заяв до ЄРДР не внесені, прошу повідомити
9.12.2.1. фактичні причини їх невнесення;
9.12.2.2. правові підстави їх невнесення;
9.12.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за внесення даних 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.12.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за контроль за внесенням даних 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.12.3. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
9.13. Чи розпочаті розслідування за 2 Усними Заявами та 2 Письмовими Заявами? Так чи ні?
9.13.1. Якщо розпочаті, прошу повідомити
9.13.1.1. дати початку розслідувань;
9.13.1.2. прізвище, ім’я та по-батькові слідчого (их), який (і) здійснював (ли) та/чи здійснює (ють) розслідування за 2 Усними Заявами та 2 Письмовими Заявами;
9.13.2. належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) письмових повідомлень слідчого керівнику органу прокуратури про початок досудових розслідувань, підстави початку досудових розслідувань та інші відомості, передбачені частиною шостою статті 214 КПКУ.
9.14. Якщо розслідування не розпочаті, прошу повідомити
9.14.1. фактичні причини такого нерозпочатку;
9.14.2. правові підстави такого нерозпочатку;
9.14.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за початок досудових розслідувань за 2 Усними Заявами та 2 Письмовими Заявами, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.14.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за початком досудових розслідувань за 2 Усними Заявами та 2 Письмовими Заявами, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.14.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
9.15. Чи надсилались мені повідомлення про внесення даних 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв до ЄРДР? Так чи ні?
9.15.1. Якщо надсилались, прошу
9.15.1.1. повідомити дати таких надсилань;
9.15.1.2. надати докази фактів, дат та способів таких надсилань;
9.15.1.3. надати належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) письмових повідомлень про внесення даних 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв до ЄРДР.
9.15.2. Якщо повідомлення про внесення даних 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв до ЄРДР не надсилались, прошу
9.15.2.1. повідомити фактичні причини такого ненадсилання;
9.15.2.2. повідомити правові підстави такого ненадсилання;
9.15.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за надсилання мені повідомлень про внесення даних 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.15.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за надсиланням мені повідомлень про внесення даних 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.15.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
9.16. Чи вручена мені пам’ятку потерпілому? Так чи ні?
9.16.1. Якщо вручена, прошу
9.16.1.1. повідомити дату такого вручення;
9.16.1.2. надати докази факту, дати та способу такого вручення;
9.16.1.3. надати належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) врученої мені письмової пам’ятки потерпілому.
9.16.2. Якщо пам’ятка потерпілому мені не вручалась, прошу повідомити
9.16.2.1. фактичні причини такого невручення;
9.16.2.2. правові підстави такого невручення;
9.16.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за вручення мені письмової пам’ятки потерпілому, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.16.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за врученням мені письмової пам’ятки потерпілому, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.16.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
9.17. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних дій, вчинених щодо 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв.
9.18. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних документів, складених та/чи отриманих щодо 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв.
9.18.1. Належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх документів, складених та/чи отриманих щодо 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв.
9.19. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних рішень, ухвалених щодо 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв;
9.19.1. належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх процесуальних та непроцесуальних рішень, ухвалених щодо 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв.
9.20. Чи вручались мені якісь процесуальні та непроцесуальні рішення, ухвалені щодо 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв? Так чи ні?
9.20.1. якщо вручались, прошу надати докази фактів, дат та способів вручення мені усіх рішень, ухвалених щодо 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв;
9.20.2. якщо не вручались, прошу повідомити фактичні причини такого невручення; правові підстави такого невручення; найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, включно слідчих, відповідальних за таке вручення; найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, відповідальних за контроль за врученням мені усіх рішень, ухвалених щодо 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв;
9.21. Чи залучалась я як потерпіла до усіх дій з перевірки 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв? Так чи ні?
9.21.1. Якщо залучалась, прошу
9.21.1.1. повідомити загальну кількість фактів залучення мене як потерпілої до усіх дій з перевірки 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв;
9.21.1.2. надати належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх документів, якими я як потерпіла залучалась до дій з перевірки 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв;
9.21.1.3. надати докази фактів, дат та способів вручення мені усіх документів, якими я як потерпіла залучалась до дій з перевірки 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв.
9.21.2. Якщо не залучалась, прошу повідомити
9.21.2.1. фактичні причини такого незалучення;
9.21.2.2. правові підстави такого незалучення;
9.21.2.3. найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, включно слідчих, відповідальних за таке залучення;
9.21.2.4. найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, відповідальних за контроль за залученням мене як потерпілої до усіх дій з перевірки 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв.
9.22. Фактичне місцезнаходження в даний час 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв.
9.23. Процесуальний стан в даний час 2 Усних Заяв та 2 Письмових Заяв.
9.24. Назви посад, прізвища, імена та по-батькові керівників ВРУП, включно усіх правопопередників цього органу, за період з 01.01.19 по даний час, із зазначенням конкретних дат початку та припинення виконання функцій керівника кожною такою посадовою особою.
9.24.1. Персональні дані усіх керівників ВРУП, включно усіх правопопередників цього органу, за період з 01.01.19 по даний час, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП; в) рішення про прийняття на роботу до ВРУП та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ВРУП, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні нам в інтересах прав людини.
9.24.2. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
9.25. Будь-які інші наявні документи, релевантні питанню.
9.26. Загальну кількість усіх релевантних документів, наявних в ГУНПВО/ВРУП.
9.27. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього листа.
9.28. Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації.
10. Прошу надати мені доступ до усіх оригіналів запитаних документів, починаючи з наступного дня після вручення мені їх належних копій.
10.1. Прошу надати мені необхідну офісну техніку та витратні матеріали для самостійного паперового та електронного (цифрового) копіювання та отримання виготовлених копій запитаних документів.
11. Для уникнення непорозумінь та різнопрочитань прошу при наданні відповідей на цього листа та запитаної ним інформації вказувати, на який саме номер запиту (заяви) в цьому листі надається кожна відповідь та інформація.
Відповідно до ст.7 закону України «Про інформацію»: «2. Ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом».
Роз'яснюю, що відповідно до ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“ (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1983, N32, ст.492 ) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v977...), який до сьогодні діє в Україні відповідно до статті 3 Закону України „Про правонаступництво України“ як такий, що не суперечить законодавству України,
«Президія Верховної Ради СРСР п о с т а н о в л я є: 1. Встановити, що державні і громадські підприємства, установи й організації видають за заявами громадян копії документів, які виходять від цих підприємств, установ і організацій, якщо такі копії необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них. Копії документів видаються на бланках підприємств, установ і організацій.
У такому ж порядку підприємства, установи й організації можуть видавати копії наявних у них документів, що виходять від інших підприємств, установ і організацій, від яких одержати безпосередньо копії цих документів важко або неможливо. У випадках, коли документи були виконані на бланках, при виготовленні копій відтворюються реквізити бланків.
Підприємства, установи й організації висилають також копії наявних у них документів на запити інших підприємств, установ і організацій, якщо копії таких документів необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них.
Вірність копії документа засвідчується підписом керівника або уповноваженої на те службової особи і печаткою. На копії зазначається дата її видачі і робиться відмітка про те, що оригінал документа знаходиться в даному підприємстві, установі, організації».
Порядок засвідчення копій документів визначений пунктом 5.26 Національного стандарту України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v014...
За вказаним нормативно-правовим актом, відмітка про засвідчення копії документа складається з таких елементів:
- слів «Згідно з оригіналом» (без лапок),
- найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її власного імені та прізвища,
- дати засвідчення копії.
У випадках, визначених законодавством, копії документів засвідчують відбитком печатки юридичної особи, структурного підрозділу (служби діловодства, служби кадрів, бухгалтерії тощо) юридичної особи або печатки «Для копій».
Приклад:
Згідно з оригіналом
Менеджер із персоналу Особистий підпис Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ
Дата Відбиток печатки
Відмітку про засвідчення копії документа проставляють нижче реквізиту «Підпис» на лицьовому боці останнього аркуша копії документа.
Підпис відповідальної особи засвідчують на документі відбитком печатки організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.
За вищевказаним способом засвідчуватись повинна кожна сторінка документа.
Також у випадку, якщо документ складається з кількох сторінок, то копії знімаються зі всіх сторінок, які потім можна засвідчити і у такий спосіб: прошити разом, напис ”Копія” ставиться на першій із прошитих сторінок, кінчики ниток має бути заклеєно клаптиком паперу так, щоб нитки виглядали з-під цього паперу. Обов’язково зверху цього паперу робиться напис: ”Пронумеровано і прошнуровано (кількість аркушів цифрою і прописом) аркушів”, вказується посада особи, яка завіряє копію, її підпис, прізвище, ініціали й дата. Все це скріплюється печаткою таким чином, щоб частина відбитку була проставлена на приклеєному клаптику паперу, а частина - на самому аркуші копії документа.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в паперових факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів), належно засвідчених відповідно до приписів ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“, який діє в Україні відповідно до ст.3 Закону України „Про правонаступництво України“, пункту 5.27 ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, прошу надати мені на домашню адресу, надану при поданні вказаних вище наших усних та письмових заявах про злочини, а в цифрових (електронних) факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів) – сканованих копіях документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення повного складу тексту документа та його реквізитів) – на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. При наданні інформації на електронну адресу прошу вилучити нашу конфіденційну інформацію – усі паспортні дані, телефони та домашню адресу. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
24.09.21
Підпис: Н.М. Щербата
З повагою,

Щербата Наталя Михайлівна

ГУНП у Вінницькій області

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

ГУНП у Вінницькій області

1 Attachment

ГУНП у Вінницькій області

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]