Акти незаконних органів та захист культурної спадщини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ayder Aliev, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- яка кількість актів незаконних органів влади або посадових осіб створених на тимчасово окупованій території АРК проаналізована Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим в період з 05 липня 2019 року по 03 грудня 2019 року ? За якою формою здійснюється такий аналіз? Чи направляється така звітність до Кабінету Міністрів України?

- скільки Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим зафіксовано ситуацій щодо неналежного збереження національних та культурних пам'яток історії на тимчасово окупованій території АРК в період з 05 липня 2019 року по 03 грудня 2019 року? Чи повідомлялося про факти неналежного збереження національних та культурних пам'яток історії на тимчасово окупованій території України в Криму Міністерство культури України? Якщо так, то прошу надати такі відомості, листи тощо.

З повагою,

Ayder Aliev

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

показати цитоване

Представництво Президента України в АР Крим,

2 Attachments

, Foi+request-59271-7e849db8.

--
,
mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Малюкіна В.О.,

1 Attachment

.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]