Дні волонтера

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Красовська Надія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Красовська Надія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

11.08.21р. я подзвонила на луцьке КП Ласка, щоб дізнатись чи проводять наразі на підприємстві так званий «День волонтера», для того щоб мешканці луцької громади могли приділити свій час для безпритульних тваринок, які знаходяться на території підприємства. Адже вони перебувають багато годин в тісних клітках. У відповідь працівник повідомив мені, що громадяни можуть приходити по суботах з 12.00 до 15.00. В будні дні приходити не можна.
В той же день ввечері на офіційній сторінці КП Ласка у мережі Фейсбук з’явився допис про дітей, які майже кожен день приходять на територію КП, щоб повигулювати та повичісувати безпритульних собачок і перебувають вони там до кінця робочого дня підприємства.
На наступний день я знову подзвонила на КП Ласка, щоб все ж таки уточнити чи можна приходити в будні дні бажаючим на підприємство, чи батькам з дітьми. В розмові з директором Богданюк О.М. я так і не змогла отримати чітку відповідь щодо свого запитання (було повідомлено, що дітям можна приходити, а батькам ні і т.ін).
Тому прошу вас, як балансоутримувача луцького комунального підприємства надати мені офіційну та чітку відповідь: коли, кому і в які дні та години можна приходити на територію підприємства, щоб приділити час для безпритульних тварин, що буде сприяти їх соціалізації, кращому прилаштуванню в родини, а мешканцям та їх дітям буде прививати любов та гуманне відношення до братів наших менших. Розтлумачте, будь-ласка, механізм дій, а також прошу вашу відповідь опублікувати на офіційній сторінці міської ради, на офіційному сайті КП Ласка в інтернеті та офіційній сторінці підприємства у соцмережі Фейсбук, щоб лучани могли користуватись перевіреною інформацією з офіційних джерел..

З повагою,

Красовська Надія

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

2 Attachments