Договора оренди на землях Порту

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Сергієнко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Сергієнко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно норм п. 5 ст. 6 цього Закону не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Враховуючи викладене вище та в порядку ст. ст. 3, 4, 6, 14, 15, 19, 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені шляхом надіслання на мою електронну адресу наступну інформацію:

1. Яка кількість договорів оренди землі укладалось з Одеською обласною державною адміністрацією із земель (в межах земель) ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ ЧОРНОМОРСЬК?

2. Яка кількість договорів оренди землі укладалось з Одеською обласною державною адміністрацією із земель (в межах земель) Філії Адміністрації морських портів в м. Чорноморську?

3. Якщо такі договори оренди землі, зазначені в пунктах 1 та 2 цього публічного запиту укладались, то прошу надати на мою електронну пошту їх сканкопії.

Привертаю Вашу увагу на те, що у відповідності до ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Також згідно ст. 212 3 Кодексу про адміністративні правопорушення порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З повагою,

Сергій Сергієнко

Рудяченко Олена Олегівна, Міністерство інфраструктури України

1 Attachment

Грачова Альона Миколаївна,

1 Attachment

Грачова Альона Миколаївна,

1 Attachment