Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ суб'єкт з ідентифікаційним номером 07774420 та/або найменуванням "Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки".
2. Надати витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з ідентифікаційним номером 07774420 та/або найменуванням "Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки".
3. Яка юридична чи фізична особа зареєстрована на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ з ідентифікаційним номером 07774420. В разі припинення діяльності/ припинення перебування на обліку в контролюючих органах дані юридичної/фізичної особи вказати, з якого періоду дана юридична особа припинила своє перебування на обліку в контролюючих органів.
4. Надати витяг Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з ідентифікаційним номером 07774420.
Запитувану інформацію прошу надати за двома датами: станом на 17 лютого 2023 року та на фактичну дату створення інформаційного запиту.
Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту у 5-ти денний термін.
У випадку, якщо з будь-яких причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника зазначеної інформації.
При формуванні відповіді надавати повну, вичерпну та достовірну інформацію без посилання на Постанову Кабінету Міністрів України від 12.03.2022 № 263 чи інші нормативно-правові документи, що можуть обмежувати доступ до публічної інформації.

З повагою,
Юлія

ГАРІФОВА Світлана Миколаївна,

1 Attachment

̦
'!
צ 04.12.2023 (. /-1436-23) -צצ, . 
צ æ. 
צĦ ̦ϧ æ
æ Φæ
ϧ ,
. 044 287 06 72

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]