Митниця

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петров Сергiй Сергiйович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Петров Сергiй Сергiйович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

4.05.2022 близько 00:45 годин ночі в пункті пропуску "Грушів" після оформлення львівськими митниками, правоохоронці затримали три мікроавтобуса Volkswagen LT, які по документам звїзджали в Україну порожні, а по суті були вщент забиті ліквідом, - новою побутовою технікою. Реєстраційні номера тр/з АС7628СВ, АС2018ЕК, АС0231СО.

Старший зміни митників які пропустили за чималий хабар мікроавтобуси вщент забиті вартісним крамом, це Лобер Олександр, який насправді лише фунт, який сидить на встановленій таксі (зарплаті), насправді керує зміною пан Ошуст Орест та Наконечний Олег. Це корупційні одиниці підконтрольні підсанкційному контрабандисту Івану Бокалу.

Чому під час війни таке відбувається, запитаєте ви?! А тому, що керівнику Львівської митниці Даніілу Меньшикову, якого покриває голова Держмитслужби, всеодно з ким, та на чому заробляти корупційні кошти.

Пане Президент, Прем'єр міністр, панове Урядовці, цілком ймовірно, що цих упирів, які нищать економічний потенціал нашої країни ви не розстріляєте, але звільнити, посадити.., тобто знищити цілком законними шляхами у вас можливість є. Зробіть це, бо у громади терпець вже уривається. В принципі це стосується всього керівництва Держмитслужби, як на рівні Центрального аппарату Держмитслужби так і регіональних підрозділів. Всіх їх потрібно було послати у напрямку руху руського воєнного корабля вже давно...

Прошу вжити вiдповiдних заходiв , провести службове розслiдування та надати документи в електронному виглядi

З повагою,

Петров Сергiй Сергiйович

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment