Надати витяг Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з ідентифікаційним номером 09668969.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ юридична особа або відокремлений підрозділ з наступним кодом ЄДРПОУ 09668969?

2. Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ суб'єкт з найменуванням «Миргородський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки» розташований за адресою: Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, буд. 150?

3. Який ідентифікаційний номер в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням «Миргородський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки» розташований за адресою: Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, буд. 150?

4. Надати витяг Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з ідентифікаційним номером 09668969.

5. Надати витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням «Миргородський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки» розташований за адресою: Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, буд. 150.

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту у 5-ти денний термін.

У випадку , якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника зазначеної інформації.

Зміст відповіді на запит, що становить суспільний інтерес (плата за копіювання та друк не стягується) публікуватиметься у соціальних мережах.

З повагою,

Юрій

ГАРІФОВА Світлана Миколаївна,

1 Attachment

Ҧ
'! 
צ 18.01.2024 (. /-138-24) -צצ, .
צ æ.
צĦ ̦ϧ æ
æ Φæ
ϧ ,
. 044 287 06 72

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]