Право власності на об`єкти соціальної сфери міста Українська.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Короткіх Вадим, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Короткіх Вадим

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):копії правовстановлюючих документів на будівлі нижченаведених підприємств і організацій розташованих в місті Українськ Донецької області та копії документів,підтверджуючих право власності на ЗОШ N13,ЗОШ N12,будинок творчості дітей та юнацтва,ДНЗ N22"Світлячок",ДНЗ N18"Космос",Українська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини №6,Бібліотека-філія № 1 для дорослих м.Українськ, вул.Первомайська, 24,Стадіон «Україна» м.Українськ, вул. Октябрьська (Богдана Хмельницького) 10 б.

З повагою,

Короткіх Вадим

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти