Програма заходу " Акт злуки" 20 січня 2020 для кожної школи окремо.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Tatyana Gumenyuk, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Для того щоб зрозуміти, чому в одному Академічному Ліцеї було проведено заходи на вулиці, а в інших в середені закладу? Чому про цей захід не було повідомленно батькам, про те що їх дітей буде відірвано від навчального процесу без попереднього узгодження? Чому без згоди батьків дітей було виведено на вулицю, і хто прийняв таке рішення? :

1) Прошу надати программу і відповідні рішення директорів навчальних закладів м.Обухів про проведенні заходу до "ДНЯ ЗЛУКИ" :
- Обухівського Академічного ліцею №1 ім. А. Малишка
- Обухівського Академічного ліцею №2
- Обухівського Академічного ліцею №3
- Обухівського Академічного ліцею №4
- Обухівського Академічного ліцею №5
- Обухівського Академічного ліцею ім. О. Мельника

2) Звіт методиста ММК Лушко Л.В про проведену роботу згідно наказу начальниці УО Коломієць О.Г. №24 від 22 січня 2020 року

З повагою,

Tatyana Gumenyuk

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ - ОБУХІВ,

1 Attachment