Протидфя булінгу в школах м. Обухів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Tatyana Gumenyuk, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Календарні заходи, що заплановані на 2019-2020 навчальний ріік, по реалізації державної політики з протидію булінгу в школах м.Обухова. Перелік заходів, місце проведення, спікер, хто учасники(учні/педагоги ,кількість учасників.

2) Чи проводились заходи по реалізації державної політики по протидію булінгу в школах міста за 2018 -2019 навчальний рік. Перелік заходів, місце проведення, спікер, хто учасники(учні/педагоги ,кількість учасників.

3)Яким чином Управління Освіти м .Обухова та директори шкіл міста, реалізують державну політику із запобігання булінгу в школі та забезпечує створення у закладі освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування).

4) Методи покарання за повторне вчинення булінгу педагогом, які передбачені законом.

5) Надати інформацію, що до кількості заяв про булінг, на кожну школу окремо. За період з 2018-2019 навч.року.

6) Надати інформацію, що до кількості заяв про булінг, на кожну школу окремо. За вересень 2019 року.

7) Копії дисциплінарних стягнень з причин булінгу, за 2018 і 2019 роки. По кожній школі окремо.

З повагою,

Tatyana Gumenyuk

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ - ОБУХІВ,

1 Attachment

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ - ОБУХІВ,

5 Attachments