Щодо основних засобів,отриманих в операційну оренду активів ,та інших засобів

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Враховуючи , що КУ КРЦСССДМ фінансується за рахунок бюджету, відповідно до Бюджетного Кодексу України у взаємозв’язку з положенням частини 5 статті 6 Закону України “Про доступ до публічної інформації”,З.У. «Про бухгалтерский облік та фінансову звітність в Україні», на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації , та враховуючи, що запитувана інформація є суспільно значимою, з метою отримання інформації щодо цільового використання бюджетних коштів розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Перелік основних засобів,отриманих в операційну оренду активів ,та інших засобів , придбаних за кошти, одержані від інших органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших держав або міжнародних організацій на безоплатній та безповоротній основі,які знаходяться або повинні знаходитись на балансі КУ КРЦСССДМ за період з 17.06.2001 року по теперішній час в наступному форматі :
- Назва засобу;
- Первинна вартість засобу;
- Інвентаризаційний номер засобу;
- Дата надходження/придбання засобу;
- Джерело надходження/придбання засобу;
- Реквізити документів, які відображують постановку на облік засобів;
- У випадку вибуття об'єкта основних засобів станом на час звернення-дату та підстави вибуття.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Нагадую,що в бухгалтерському обліку до основних засобів відносяться об’єкти ,строк корисної експлуатації яких більше року,а для податкового обліку існує ще й інший критерій-вартість яких понад 2500 грн.(пп.14.1.138 Податкового Кодексу України).
Згідно з Методичними рекомендаціями з бухгалтерського обліку основних засобів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 30.09.2003 № 561), п. 4 розділу III Положення про порядок бухгалтерського обліку окремих активів та операцій підприємств державного, комунального секторів економіки і господарських організацій, які володіють та/або користуються об'єктами державної, комунальної власності, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 19.12.2006 № 1213, господарські організації відображають контрольовані ними (що перебувають у їх користуванні) основні засоби, які є об'єктами права комунальної власності.

Згідно ч.5.ст.6 З.У. «Про доступ до публічної інформації» Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

КременскойЦСССДМ, Кремінський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Доброго дня! В зв'язку з великим обсягом запутуваної вами інформації термін надання відповіді на запит подовжуємо на 20 днів.

З повагою, Кремінський РЦСССДМ

З повагою, Кремінський РЦСССДМ

-- реклама -----------------------------------------------------------
Отримати додатковий прибуток на кукурудзі та соняшнику просто!
Прибуткова технологія від ГК "Долина" https://goo.gl/wJTO19

КременскойЦСССДМ, Кремінський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

1 Attachment

З повагою, Кремінський РЦСССДМ

-- реклама -----------------------------------------------------------
Бесплатная лицензия CRM OneBox - https://goo.gl/qxAf1Q