Щодо справи Мегабанку

Павло Шерман

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У 2014 році, Офіс генпрокурора розпочав кримінальну справу  про привласнення і розтрату майна в особливо великих розмірах службовими особами «Турбоатому» (зараз "АТ "Українські енергетичні машини"), https://www.radiosvoboda.org/a/news/2841... оскільки підприємство  оформлювало депозити в «Мегабанку» на не ринкових умовах. Слідчі, зокрема, встановили, що за умовами договору в 2012 році між «Турбоатомом» і «Мегабанком» було встановлено депозитну ставку в розмірі 15%, у той час, як середньозважена процентна ставка НБУ по регіону на дату укладання договору складала 22%. 

Прошу повідомити, на якій стадії наразі перебуває розслідування вказаного кримінального провадження? Чи є у ньому підозрювані особи? Які заходи вжиті слідством стосовно розслідування ймовірних злочинів службових осіб державної компанії та менеджменту Мегабанку?

З повагою,

Павло Шерман

Public Mail, Офіс Генерального прокурора

1 Attachment

Офіс Генерального прокурора

1 Attachment

Відповідь на запит у приєднаному файлі

Офіс Генерального прокурора

1 Attachment

Відповідь на запит у приєднаному файлі