Соціальна реклама щодо захисту тварин

Красовська Надія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У 2019 році на рекламних площах м. Луцька комунальним підприємством «Ласка» два рази було розміщено соціальну рекламу щодо гуманного поводження до тварин. Метою цієї реклами було привернення уваги до проблем відповідального відношення людей до тварин, стерилізації, прилаштування безпритульних тварин та інформування про діяльність згаданого підприємства.
У 2020-21 роках мною не було помічено жодної нової соціальної реклами від КП «Ласка» на вулицях м. Луцька.
Надайте інформацію, чи була у 2020-21 роках розміщена соціальна реклама від КП «Ласка»? Якщо так, то де саме і надайте фотозвіт? Якщо ні, то з яких причин?
Чи планується розміщення у 2021-22 роках соціальної реклами на території Луцької МОТГ від КП «Ласка» щодо привернення проблем гуманного відношення до безпритульних тварин? Якщо так, то коли саме? Якщо не планується, то з яких причин?

З повагою,

Красовська Надія

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

3 Attachments