Стерилізація безпритульних котів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Красовська Надія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Красовська Надія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно рішення Луцької міської ради «Про заходи захисту котів від жорстокого поводження на території Луцької міської територіальної громади» від 22.07.2020р. №88/13 безпритульних котів було визнано частиною екосистеми Луцької міської територіальної громади та заборонено вилов безпритульних котів на території Луцької міської територіальної громади за винятком необхідності вжиття заходів регулювання чисельності безпритульних котів шляхом біостерилізації.
Згідно п. 3.1. згадуваного рішення Комунальне підприємство «Ласка» має проводити роботи з вилову безпритульних (загублених, покинутих, залишених без опіки і бродячих) котів з метою повернення їх власникам; регулювання їх чисельності відповідно до вимог чинного законодавства.

Останнім часом в соцмережах з’являються обурення щодо неприпустимості витрачання волонтерських коштів на послуги, які надає КП «Ласка» і для яких виділяються необхідні кошти з міського бюджету. Крім того, часто волонтери самі прилаштовують безпритульних тварин з умовою надання послуги з безкоштовної стерилізації таких тварин. У зв’язку з цим, прошу надати інформацію:

1) Чи проводить КП «Ласка» роботи щодо відлову безпритульних котиків на території Луцької МОТГ та їх подальшої стерилізації? Роз’ясніть алгоритм дій.

2) Чи надає КП «Ласка» послуги безкоштовної стерилізації безпритульних котів, собак від волонтерів та звичайних мешканців? Якщо так, то як потрібно діяти людям в цьому випадку?

3) Чи надає КП «Ласка» послуги подальшої безкоштовної стерилізації для тварин (котів, собак), які прилаштовувались безпритульними котенятами чи цуценятами?

З повагою,

Красовська Надія

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

2 Attachments