ТЦК та СП

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до пункту 7 Положення ТЦК та СП Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та Севастополя є юридичними особами публічного права, мають самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Казначейства.

Згідно Цивільного Кодексу України ст. 80 юридичною особою є організація, створена і зареєстрована встановленому законом порядку.

Ст. 81 Цивільного Кодексу України пункту 2 Юридичні особи, залежно від порядку їх створення, поділяються на юридичних осіб приватного та юридичних осіб публічного права.
Юридична особа приватного права створюється на підставі установчих документів відповідно до статті 87 цього Кодексу. Юридична особа приватного права може створюватися та діяти на підставі модельного статуту в порядку, визначеному законом.
Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Порядок утворення та правовий статус юридичних осіб публічного права встановлюються Конституцією України та законом.

–Надайте копію розпорядчого акта Президента України про створення юридичної особи "ТЦК та СП". Згідно ст. 81 Цивільного Кодексу України.

Відповідь, прошу, надати у встановлений законом термін, на мою електронну адресу, котру я вказав в формі реєстрації на даному.

З повагою,
Євген Петрович Гаращук

2 Attachments

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем