Управління Освіти. Посадова інстукція Коломієць Олени Генадівни

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ПОВТОРНИЙ ЗАПИТ!

Прошу терміново надати мені посадову інструкцію начальниці Управління Освіти Виконавчого Комітету Обухівської Міської Ради або повідомити про відсутність такого документу.
.
На мій попередній інформаційний запит мені вислали зовсім інший документ витяг із положення Управління Освіти Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області, розділ 5 Організація роботи Управління освіти, що звичайно є порушенням мого права на досту до публічної інфоомації. Так як ця інформація несе суспільний інтерес і висвітлює повноваження і відповідальність начальниці Управління Освіти ,а так і розуміння для батьків з якими проблемами їм варто чи не варто звертатись до Коломієць О.Г.
.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
.
Якщо такого документу, як посадова інструкція начальниці Управління Освіти Обухівського Виконавчого комітету у вас немає, прошу повідомити мене про це. Прошу терміново надати мені ці документи або повідомити про відмову, так як термін надання вами відповіді давно збіг. У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Tatyana Gumenyuk

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти