Відмова в інформації

Сергій Сергієнко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно норм п. 5 ст. 6 цього Закону не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Враховуючи викладене вище та в порядку ст. ст. 3, 4, 6, 14, 15, 19, 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені шляхом надіслання на мою електронну адресу наступну інформацію:

1. Яка кількість договорів оренди землі укладалось з Одеською обласною державною адміністрацією із земель (в межах земель) ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ ЧОРНОМОРСЬК?

2. Яка кількість договорів оренди землі укладалось з Одеською обласною державною адміністрацією із земель (в межах земель) Філії Адміністрації морських портів в м. Чорноморську?

3. Якщо такі договори оренди землі, зазначені в пунктах 1 та 2 цього публічного запиту укладались, то прошу надати на мою електронну пошту їх сканкопії.

Привертаю Вашу увагу на те, що у відповідності до ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Також згідно ст. 212 3 Кодексу про адміністративні правопорушення порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Листом від 25.11.2019 року №13179\16\10-19 Мінінфраструктури направило до Облдержадміністрації аналогічний запит, який Вами був проігнорований.

Інформую, що відмовою у наданні інформації порушуюється Конституція України!

За вісутності відповіді на лист Мінінфраструктури від 25.11.2019 року №13179\16\10-19, мій попередній запит, та цей запит, - буду готувати скаргу Уповноваженому по правам на притягнення до адмінвідповідальності губернатора Облдержадміністрації та готувати позов до суду.

З повагою,

Сергій Сергієнко

Грачова Альона Миколаївна, Одеська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Грачова Альона Миколаївна, Одеська обласна державна адміністрація

1 Attachment