Відсутність гарячої води на постійній основі в туалетних кімнатах ДНЗ "Берізка", с. Гора

Карпенко Олеся

Доброго дня, Микола Ігорович!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,хочу довести до Вашого відома наступну інформацію задля вирішення нижчевказаної проблеми:

Про відсутність гарячої води в туалетних кімнатах (ясельна група) ДНЗ "Берізка" (в інших групах, наскільки відомо, теж відсутня гаряча вода).
Всі ми, в повсякденному житті, звикли до певного комфорту, в тому числі і в наявності гарячої води, на жаль, тільки вчора, 29.05.17 року, я дізналась, що в ясельній групі (діти віком 2-3 роки) гігієнічні процедури проводяться холодною водою, так як в туалетну кімнату підведена тільки холодна вода.
Проходивши 2-3 дні до садочка, діти починають шморгати, кашляти та температурити, і одна із причин цього є те, що наші діти цілий рік проходять так зване «ЗАГАРТУВАННЯ», без дозволу на це батьків, після якого, щомісячно, левова частка сімейного бюджету йде на лікування дітей.
Але це ще не найгірше, дитячий організм отримує кучу ліків, і цього можна було б уникнути, якщо таке БЛАГО як наявність гарячої води, було доступне нашим дітям, особливо це актуально в осінньо-зимово-весняний період.
Дитина в дитячому садку повинна за день мінімум 5 разів вимити руки з милом холодною водою, а погодьтесь, це не дуже приємно робити навіть дорослому.
Це є не виконанням наказу № 234 від 24.03.17 Міністерства Охорони Здоров’я України «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», розділ V. Вимоги щодо водопостачання, водовідведення та опалення: п.3: «Холодною і гарячою проточною водою повинні бути забезпечені групові (житлові) осередки, кімната природи, їдальня, буфетні, медичні приміщення, пральня, ванно-душові, туалетні кімнати, зали басейнів тощо з установленням кранів-змішувачів. Забороняється використовувати гарячу воду із системи водяного опалення для будь-яких цілей. На випадок перебоїв у постачанні гарячої проточної води необхідно передбачати резервне гаряче водопостачання».

30 травня 2017 року, я мала розмову в телефонному режимі, з завідуючою ДНЗ "Берізка" Коваль Н.М., вона підтвердила, що дійсно, гаряча вода в туалетних кімнатах відсутня, і так зване "загартування"-це добре... І для того, щоб підвести гарячу воду потрібно робити нову каналізацію і закривати садок на 2-3 місяці.
В мене виникає питання до даної посадової особи-куди зараз зливається холодна вода? Відповідь-в каналізацію.
Невже так важко встановити ще по одному бойлеру в кожній групі в садочку. Навіщо розказувати якісь нереальні речі?
Немає коштів в РДА? Будучи членом виконкому, завідуюча мала можливість запросити субвенцію в розмірі необхідному, щоб закрити раз і назавжди дану проблему.
Село Гора, має в своєму розпорядженні чималий бюджет, про це свідчать фінансування проектів, які вимірюються в мільйонах гривень.
На дітей грошей, як завжди в нашому селі-катма, про це свідчить історія зі шкільним автобусом для перевезення дітей до ЗОШ та ДНЗ.

Як приклад, керівництво ДНЗ в травні 2017 року, надало сільській раді кошторис на затвердження, для виділення субвенції в сумі 300 тис. грн. на встановлення нового паркану навколо дитячого садка.
Все це є ілюзорним свідченням того, коли зовні все казково, а в середині немає елементарних умов для дітей.
Тому, прошу Вас, допомогти вирішити дану проблему в найкоротші строки.

З повагою,

Карпенко Олеся

ray_bori@ukr.net,

Ваш лист отримали. Дякуємо.

Карпенко Олеся

Доброго дня.
Відповіді з вищевказаного питання наразі, станом на 14.06.2017 року я не отримала.
Прохання надати відповідь в найкоротші терміни.

З повагою,

Карпенко Олеся

Звернення,

Доброго дня! Запит "Відсутність гарячої води на постійній основі в туалетних кімнатах ДНЗ "Берізка", с. Гора" не надходив. Можете надіслати повторно.

-- реклама -----------------------------------------------------------
Отримати додатковий прибуток на кукурудзі та соняшнику просто!
Прибуткова технологія від ГК "Долина" https://goo.gl/wJTO19

ray_bori@ukr.net,

Ваш лист отримали. Дякуємо.

Відділ освіти Бориспільської РДА,

1 Attachment