Запит на отримання публічної інформації 466

Украина, г. Одесса, ул. Новикова 2а, д. 42а
Тел./факс:+ 38048 795 44 02,

№ ¬¬¬_466_ «14» липня 2018 р.
ЗПИ - 160

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

В звязку з порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації», Одеською міською радою, та постійними відписками, без відповіді на суть питань, затягуванням строків, передачі запитів неналежному та нікчемному відповідачу.

Отримавши відповідь на Інформаційний запит, зареєстрований за № ЗПИ-76 від 08.06.2018р., та в Єдиному центрі звернення громадян за № Ф1-34177 в рамках листа № 28-Ф/05-16 від 11.06.2018 року на адресу ГО «Корупція-стоп» нам стало відомо, що комунальним підприємством «Одестранспарксервіс», здійснюється навчання співробітників в галузі обладнання та утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок, та інших.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Коли раніше проходило данне навчання співробітників
2. Скільки громадян нашого міста, згідно даних КП «Одестранспарксервіс» змогли пройти навчання
3. Чи видають свідоцтва по кінцівкі данного навчального процессу
4. Чи видають сертифікати по кінцівкі данного навчального процессу
5. Надіслати вид того паперу який видається після консультацій та навчання, що так рекламує підприємство КП «Одестранспарксервіс»
6. Дати список кваліфікованих робітників, в галузі обладнання та утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок, що пройшли навчання в КП «Одестранспарксервіс»
7. Як Організації, та громадянам з числа іх учасників, пройти навчання на базі КП «Одестранспарксервис»
8. Як Організації, та громадянам з числа іх учасників, ознаємитись з планами навчання на базі КП «Одестранспарксервис»
9. Надіслати методичні матеріали навчання на базі КП «Одестранспарксервис» обладнанню та утриманню майданчиків для платного паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок
10. Надіслати матеріали по процесу навчання почасові плани, як що такі маються, на базі КП «Одестранспарксервис» обладнанню та утриманню майданчиків для платного паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок
11. Коли засоби масової інформації повідомляли про початок навчального процесу по обладнанню та утриманню майданчиків для платного паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок.
12. скільки годин проходить навчальний процес по обладнанню та утриманню майданчиків для платного паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок
13. Що присвоюється після навчального процесу по обладнанню та утриманню майданчиків для платного паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок, яка кваліфікація, розряд або ранг

Відповідь просимо дати на кожне питання окремо.

Відповідь просимо направити заявнику на пошту.
Копію відповіді направити на електронну поштову скриньку організації та розмістити на сайті Єдиного центру звернення громадян.

У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Голова правління ГО «Корупція Стоп» І.В.Француз

КП "Одестранспарксервис",

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]