запит Опора 1

Михайленко Оксана

7 квітня 2020 року        

 
Голові Херсонської обласної ради
Мангеру Владиславу Миколайовичу
73003, м. Херсон, Суворовський р-н, площа Свободи, буд. 1
[email address]
 
Координатора моніторингу партій в Херсонській області
Михайленко Оксани
ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»
74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, вул. Наддніпрянська, 135
тел. +380 662083045
е-mail: [email address]
 
 
ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Громадянська мережа ОПОРА – неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів та парламентаризму. Мережа здійснює моніторинг ефективності роботи партійних структур в Україні. Для реалізації цього завдання необхідна деталізована інформація, яка знаходиться в розпорядника.
Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», ст.ст. 1-5, 12-14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:
1.      Перелік та персональний склад депутатських фракцій та груп утворених в Херсонській обласній раді сьомого скликання та перелік депутатів, які не входили до складу жодної фракції  або групи на момент обрання ради.
2.      Перелік та персональний склад депутатських фракцій та груп утворених в Херсонській обласній раді сьомого скликання та перелік депутатів, які не входять до складу жодної фракції або групи станом на 1 квітня 2020 року.
3.      Поіменний перелік депутатів, що за період сьомого скликання Херсонської обласної ради займали посаду Голови обласної ради, яку фракцію/групу представляли на момент обрання та термін перебування на займаній посаді.
4.      Поіменний перелік депутатів, що за період сьомого скликання Херсонської обласної ради займали посаду Першого заступника голови обласної ради, яку фракцію/групу представляли на момент обрання та термін перебування на займаній посаді.
5.      Поіменний перелік депутатів, що за період сьомого скликання Херсонської обласної ради займали посаду Заступника голови обласної ради, яку фракцію/групу представляли на момент обрання та термін перебування на займаній посаді.
  Херсонська обласна рада є розпорядником запитуваної інформації, а сама інформація знаходиться у володінні розпорядника.
 Хочемо наголосити, що запитувана нами інформація становить суспільний інтерес, а місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах гласності, підзвітності та відповідальності.
Згідно з ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Згідно з ч. 2 ст. 7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм та джерел одержання інформації. Частина 3 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що запит може бути подано в тому числі електронною поштою на вибір запитувача. Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу:  [email address]

Оксана Михайленко
Координатор моніторингу партій в Херсонській області