ЗАПИТ щодо відкликання за народною ініціативою депутатів Северодонецької міської ради

Олексій Кормілецький

в. о. міському голові Северодонецька
Ткачуку В’ячеславу Петровичу

Голові міської територіальної комісії
в м. Северодонецьк
Шарко Дмитро Равілійович
Секретарю міської територіальної комісії
в м. Северодонецьк
Варава Інна Олександрівна

бульвар Дружби Народів, 32 каб. 15
м. Северодонецьк
Луганська обл. 93400

від Кормілецького Олексія Миколайовича
Координатора моніторингу партій в Луганській області
ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»
93412 Луганська обл. м. Северодонецьк,
шосе Будівників, буд. 23Б, оф. 1 «СІТІХАБ»
тел. +380 50 275 28 08
е-mail: [email address]

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Громадянська мережа ОПОРА – неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів та парламентаризму. Мережа здійснює моніторинг ефективності роботи партійних структур в Україні. Для реалізації цього завдання необхідна деталізована інформація, яка знаходиться в розпорядника.
Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», ст.ст. 1-5, 12-14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:
1. Копію повідомлень про відкликання за народною ініціативою депутатів Северодонецької міської ради в період з жовтня 2015 року по 1 квітня 2020 року.
2. Копію прийнятих рішень про відкликання депутата Северодонецької міської ради за народною ініціативою в період з жовтня 2015 року по 1 квітня 2020 року.

Хочемо наголосити, що запитувана нами інформація становить суспільний інтерес, а місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах гласності, підзвітності та відповідальності.
Згідно з ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Згідно з ч. 2 ст. 7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм та джерел одержання інформації. Частина 3 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що запит може бути подано в тому числі електронною поштою на вибір запитувача. Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу: [email address]
Олексій Кормілецький
Координатор моніторингу партій в Луганській області