Заробітна плата урядовців

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- який механізм нарахування заробітної плати та грошової винагороди міністрам Кабінету міністрів України, прем’єр-міністром;
- чим пояснюється різниця у розмірі заробітної плати та надбавок отриманих урядовцями Кабінету міністрів України

З повагою,

Видання Тексти / Texty.org.ua

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

2 Attachments

Видання «Тексти»
[FOI #61409 email]

Шановний пане Андрію!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 20.01.2020, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до статті 6 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» посади членів Кабінету Міністрів України належать до політичних посад, на які не поширюється трудове законодавство та законодавство про державну службу.
Умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу», регулюються постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 № 304 (текст додається).
З інформацією щодо розмірів заробітних плат членів Уряду, розміщеною на Урядовому порталі (копія додається), Ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/informaciya-....
Також інформуємо, що відповідно до підпункту 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

Додаток: на 12 арк.

Департамент інформації та взаємодії з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів

показати цитоване