Суд зобов'язав Солонківську сільраду дати відповідь на запит щодо військової допомоги

21 Березня 2024 00:00

Солонківську сільраду через суд змусили відповісти на запит щодо об’єму допомоги для військових частин, яку та надала. Про це Tvoemisto.tv повідомив львівський волонтер Святослав Літинський. 

Як вказано у судовому рішенні, яким поділився волонтер, бездіяльність щодо ненадання інформації на запит визнали незаконною. Відтак установу зобов’язали надати відповідь. 

Святослав Літинський звернувся до Солонківської сільради з такими питанням:

·        Сума надходжень загального фонду за перші 9 місяців 2023 року;

·        Надходження військового ПДФО за перші 9 місяців 2023 року;

·        План на 2023 рік: сума на купівлю товарів, для передачі військовим частинам; сума субвенцій військовим частинам.

·        Виконання станом на момент запиту: сума на купівлю товарів, для передачі військовим частинам; сума субвенцій військовим частинам.

·        Який плановий залишок коштів на кінець 2023 року;

·        Чи є план переказу 75% залишку коштів на кінець 2023 року військовим частинам, як це запропонувало ЛОВА? 

·        План на 2024 рік: сума на купівлю товарів, для передачі військовим частинам; сума субвенцій військовим частинам. 

За словами Літинського, з такими ж запитами він звернувся у всі сільські та міські ради Львівської області. 

Раніше, у січні 2024 року суд у Львові відкрив спрощене провадження за позовом львівського волонтера Святослава Літинського до Солонківської сільради щодо відповіді на запит, у якій останні відмовились надавати відповідь на інформацію.

А ще нещодавно оприлюднили інформацію, згідно з якою, правоохоронці розслідують факти переплати за військову форму для 103 окремої бригади Сил територіальної оборони, яку здійснювала Солонківська сільська рада. Мовиться про минулорічний тендер на загальну суму майже 42 млн грн, завдані збитки, за версією слідства, становлять понад 15 мільйонів гривень.

 

 

«Доступ до правди»