Адміністративні протоколи про порушення розпорядниками інформації права на доступ до публічної інформації за 2015 та 2016 роки

Балюра Анна Юріївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- cтатистичні дані щодо кількості адміністративних протоколів оформлених у зв’язку з надходженням заяв громадян про порушення розпорядниками інформації права на доступ до публічної інформації за 2015 та 2016 роки

З повагою,

Балюра Анна

Дейнека, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment

У додатку надсилаємо лист Секретаріату Уповноваженого

Верховної Ради України з прав людини від 31.03.2016 №2/13-001017.16/ЗІ-42.

 

Управління документального забезпечення

та прийому громадян

Проць Віра Ігорівна залишив коментар ()

Дуже цікаво, скільки із 219 протоколів було доведено до логічного завершення? Логічним завершенням я вважаю, коли ПОРУШНИКА, який не надав відповіді на публічну інформацію (порушення присутні, оскільки складені протоколи)- тим самим порушив ЧИННЕ законодавство - притягнули до відповідальності за ст. 212-3?
На скількох порушників ВДАЛОСЬ накласти адміністративне стягнення, адже терміни, передбачені ст.38 Кодексом України про адміністративні правопорушення ПРОМИНУНАЮТЬ дуже швидко.

Здебільшого, суд виносить рішення: "Оскільки на момент розгляду справи закінчилися передбачені ч.2ст. 38 КУпАП строки накладення адміністративного стягнення, провадження у справі щодо ОСОБА_1 підлягає закриттю на підставі п.7 ч. 1ст. 247 КУпАП.".

Прохання надати і ТАКУ статистику, тому що працювати можна, але ...який РЕЗУЛЬТАТ?