Аеропорти
-
Від: Віталій
До: Кабінет Міністрів України -
24 лютого 2016 року Кабмін ухвалив державну цільову програму розвитку аеропортів на період до 2023 року. Програма передбачає приведення інфраструктури авіаційного транспорту у відповідність до міжнародних стандартів, забезпечення набуття Україною статусу транзитної держави з урахуванням її унікального географічного розташування, підвищення ефективності управління державним майном.
Згідно з документом, до Програми потрапили 17 аеропортів України.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Суми видатків, які були виділені з бюджету на реалізацію державної цільової програми розвитку аеропортів у 2016-2018 роках (деталізуйте, які заходи вдалося реалізувати і яку суму становить недофінансування об'єктів).
2. Чи планується розширення списку аеропортів, котрі підпадатимуть під дію Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року?
З повагою,
Віталій Тараненко.
В. ТАРАНЕНКУ
[FOI #40411 email]
Шановний пане Віталію!
За результатами опрацювання Вашого запиту від 01.10.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту «Доступ до правди», в межах компетенції повідомляємо.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України (далі – Регламент), затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади та видає в межах компетенції постанови і розпорядження обов’язкові до виконання.
У постанові Кабінету Міністрів від 24.02.2016 № 126 «Про затвердження Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року» визначено, що державним замовником Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року є Державне агентство інфраструктурних проектів, а керівником – Голова Укрінфрапроекту.
Крім того, згідно з Положенням про Міністерство фінансів України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 20.08.2014 № 375, Мінфін є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, зокрема державну фінансову та бюджетну політику.
Відповідно до § 33 Регламенту розробниками проектів актів Кабінету Міністрів є, зокрема міністерства.
Розробником проекту постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року», прийнятої на засіданні Уряду 24.02.2016 за № 126, є Міністерство інфраструктури.
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Мінінфраструктури, Мінфіну та Укрінфрапроекту для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів України
,
³
̳
.: (044) 351-49-90
e-mail: [email address]
[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]