Акти на проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під’їздах № № 3, 4, 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35 м. Дніпро

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Антикорупційний штаб

Доброго дня!

За інформацією "Антикорупційної карти ремонтів" та офіційного порталу з питань закупівель, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "ВЕРНАДСЬКОГО 35" у якому році уклало договір на прозорро № UA-2018-09-14-001384-c ● b3deced51e8f495aae7f500629c2cf64 з товариство з обмеженою відповідальністю "ВКФ "НІКС-М"на проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під’їздах № № 3, 4, 5, 6 житлового будинку за адресою вул. Володимира Вернадського, 35, м. Дніпро на загальну суму 99 970 гривень

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати інформацію про стан виконання договору. Якщо договір не виконувався, повідомити про причини невиконання договору.
2) Надати копії актів виконаних робіт, якщо таке мало місце.
3) Надати інформацію чи здійснювались будь-які платежі за вказаним договором.
4. Також просимо надати інформацію у яких під`їздах мали провести заміну дверей.
З повагою, Анастасія Дубогрій
ГО "Антикорупційний штаб"

Управління Житлового Господарства,

1 Attachment

Юридичний коментар

Віта Володовська, медіа-юристка ГО "Лабораторія цифрової безпеки"

Відповідь на запит є неповною, що порушує вимоги Закону «Про доступ до публічної інформації».

Фактично відповідь по суті було надано лише щодо номерів під’їздів, де планувалось проведення заміни дверей. Водночас, інформації про стан виконання договору, здійснені платежі та акти виконаних робіт надано не було.

У випадку, якщо розпорядник з якихось причин не володів запитаною інформацією в цій частині, відповідно до вимог статті 22 Закону, він повинен був направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. Зокрема, у своїй відповіді Дніпровська міська рада зазначила, що замовником на виконання робіт було визначено ОСББ «Вернадського 35». Таким чином, запит потрібно було переслати в частині інформації, якою не володіє рада, до цієї організації. Оскільки питання запитувача стосуються розпорядження бюджетними коштами – ОСББ вважатиметься розпорядником публічної інформації і зобов’язане розкрити запитані відомості.