Чим керуватись і діяти при організації загальних зборів ОСББ після забудовника
Доброго дня!
Законом України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" встановлено, що Установчі збори об’єднання(ОСББ) у новозбудованих багатоквартирних будинках можуть бути проведені після державної реєстрації права власності на більше половини квартир та нежитлових приміщень у такому будинку.
Існують випадки при реєстрації статуту ОСББ, порушувати встановлені норми права. Наприклад "первинні співвласники" від забудовника, вносять в статут ОСББ положення про збільшення ініціативної групи до 100 співвласників, або встановлюють кворум загальних зборів у 90 відсотків співвласників.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
про те, відповідно до чого нові співвласники новозабудови, які хочуть організувати загальні збори, повинні керуватись і діяти, відповідними Законами чи зареєстрованим статутом який встановлює перешкоди співвласникам, та йдуть всупереч конституційному принципу верховенства права.
З повагою,
Фьодор Руденко
[1][IMG] Без вирусов. [2]www.avast.com
References
Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...