договори з ТОВ "Паркт Сервіс Группе"
-
Від: Котулев Дмитро
До: Дніпровська міська рада -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- скановані копії договорів, які були складені у міській раді м. Дніпро з оператором ТОВ "Паркт Сервіс Группе" у 2017р щодо паркувальних майданчиків.
- якщо запитувана інформація на вашу думку є такою, що має обмежений доступ, у відповіді з відмовою прошу надати копії документів, згідно яким доступ був обмежений.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»:
1.Розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту в таких випадках:
1) розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;
2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до частини другої статті 6 цього Закону;
3) особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 Закону фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком;
4) не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону.
2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.
3.Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.
4. У відмові в задоволенні запиту на інформацію має бути зазначено:
1) прізвище, ім’я, по батькові та посаду особи, відповідальної за розгляд запиту розпорядником інформації;
2) дату відмови;
3) мотивовану підставу відмови;
4) порядок оскарження відмови;
5) підпис.
5. Відмова в задоволенні запиту на інформацію надається в письмовий формі.
6. Відстрочка в задоволенні запиту на інформацію допускається в разі, якщо запитувана інформація не може бути надана для ознайомлення в передбачені цим Законом строки у разі настання обставин непереборної сили. Рішення про відстрочку доводиться до відома запитувача у письмовій формі з роз’ясненням порядку оскарження прийнятого рішення.
7. У рішенні про відстрочку в задоволенні запиту на інформацію має бути зазначено:
1) прізвище, ім’я, по батькові та посаду особи, відповідальної за розгляд запиту розпорядником інформації;
2) дату надсилання або вручення повідомлення про відстрочку;
3) причини, у зв’язку з якими запит на інформацію не може бути задоволений у встановлений цим Законом строк;
4) строк, у який буде задоволено запит;
5) підпис.
Пам'ятайте- безпідставне ненадання інформації на запит є правопорушенням, та жорстко карається згідно чинного законодавства!
З повагою,
Котулев Дмитро
-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем
Доброго дня!
По-перше. У відповіді на мій запит копій договорів ви написали про п.2 та п.3 статті 10 - "Доступ до інформації про особу". Не знаю, хто для вас написав текст відмови, але я не запитував інформацію про особу. Мені потрібні копії вказаних договорів. Якщо в них є інформація про особу, яку ви, або хтось поруч з вами вважає такою, що доступ до неї має бути обмежений, то доступ може бути обмежений саме до цієї інформації про особу, але аж ніяк до самого документа. Тому, розумні люди знають про багато варіантів вирішення цього питання. Ось один з них:
- робляться копії усіх сторінок документа
- на копіях ретушуються(чорнила, олівець, коректор, тощо) усі місця, де є інформація з обмеженим доступом
- такі копії скануються та надаються у відповідь на запит. Якщо були запитані паперові копії - вони робляться з тих копій, до обмежена інформація заретушована. Якщо не зрозуміло, як це зробити, можу провести майстер-клас для співробітників вашого КП.
Але, у вас повинні бути законні підстави для віднесення цієї інформації до такої, що має "обмежений доступ" згідно до ст. 6 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" - "Публічна інформація з обмеженим доступом".
По-друге. Далі у вашій відмові ви вказуєте ст. 15- але в ній йде мова не порядок надання інформації на запит, а про порядок публікації інформації розпорядником. Це різні речі. Такі ж різні, як дошка з оголошеннями та державний архів.
Ваш висновок про "відсутність ознак" хибний, тому що тут не йде мова про використання або не використання бюджетних коштів.
Комунальне підприємство "Міськавтопарк" створено міською радою м. Дніпро, та згідно статуту належіть територіальній громаді. Метою створення та діяльності КП є також ведення господарської діяльності. Отже, я запитую документи щодо діяльності КП, які мене цікавлять як одного з власників КП. Запит повністю відповідає вимогам чинного законодавства щодо доступу до інформації, а ось ваша відмова - ні. Тому ще раз прошу надати документи:
- скановані копії договорів, які були складені у міській раді м. Дніпро з оператором ТОВ "Паркт Сервіс Группе" у 2017р щодо паркувальних майданчиків.
- якщо запитувана інформація на вашу думку є такою, що має обмежений доступ, у відповіді з відмовою прошу надати копії документів, згідно яким доступ був обмежений.
З оглядом на ваші знання, надаю вам посилання на методичні рекомендації щодо практичного впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації» на сайті Президента України:
http://www.president.gov.ua/public-info/...
"У книзі наведено практичні рекомендації щодо організації виконання Закону України
«Про доступ до публічної інформації» в органах державної влади і місцевого самоврядування".
З повагою,
Котулев Дмитро