Допомога хворим на епілептичний синдром
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Статистика захворюваності на епілептичний синдром серед осіб до 18 років по областях України та в місті Дніпро станом на 1.01.2021 р.
2) Яку безоплатну медичну допомогу від держави може отримати громадянин України для діагностики, лікування та реабілітації епілептичного синдрому?
3) Чи наявні у програмі державної допомоги "Доступні ліки" протиепілептичні лікарські засоби? Які саме?
4) Перелік документів, які має надати громадянин України для отримання безкоштовної медичної допомоги від держави для діагностики, лікування та реабілітації епілептичного синдрому.
5) Перелік установ у місті Дніпро та Дніпропетровській області, до яких громадянинові України слід звернутися для отримання безкоштовної медичної допомоги від держави для діагностики, лікування та реабілітації епілептичного синдрому.
6) Перелік протиепілептичних лікарських засобів, які постачають інші держави до України. Які з них сертифіковані та рекомендовані МОЗ?
7) Перелік країн-виробників, які постачають протиепілептичні засоби на територію України
8) Перелік протиепілептичних засобів українського виробництва. Які з них сертифіковані та рекомендовані МОЗ?
9) Сума коштів, яка передбачена бюджетом України на 2021 рок на допомогу хворим на епілептичний синдром (а саме на закупівлю та виробництво протиепілептичних лікарських засобів іноземного та вітчизняного виробництва)
10) Чи тривають постачання закордонних протиепілептичних лікарських засобів станом на сьогоднішній день?
11) Чи зареєстровані такі протиепілептичні лікарські засоби, як Sabril, Zonegran, Ospolot, Suxilep, Inovelon, Diacomit, Synacthen, “Фрізіум”, Finlepsin, Retard, Rivotril, BUCCOLAM? Якщо ні, то за яких причин не зареєстровані?
З повагою,
Софія Єлагіна