Довідка комітету
До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря
-
Від: Grygorii Sorochan
До: Верховна Рада України -
Доброго дня!
Згідно інформації наведеної у авторефераті докторської дисертації (http://ird.gov.ua/irdd/ar20170626_a805_B...) Комітет
Верховної Ради України з питань податкової і митної політики надав автору дисертації довідку № 56/17 від 06.04.2017 р.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Довідку № 56/17 від 06.04.2017 р. надану Комітетом
Верховної Ради України з питань податкової і митної політики автору докторської дисертації Білику Ростиславу.
З повагою,
Grygorii Sorochan
Доброго дня!
Прошу уточнити/надати:
1. Копії всіх довідок Комітету Верховної Ради України з питань податкової і митної політики Білику Ростиславу Романовичу (НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ ДУ «ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ІМЕНІ М.І. ДОЛІШНЬОГО НАН УКРАЇНИ», Чернівецький Національний Університет імені Юрія Федьковича) за період з 2015 по 2017 рік, якщо такі видавалися.
З повагою,
Grygorii Sorochan
Всі запити на інформацію мають бути подані через загальну реєстраційну форму на сайті ВРУ.
Будь ласка, здійсніть офіційну реєстрацію.
Коментує Олександр Бурмагін, ГО Платформа прав людини
"Примус запитувача використовувати тільки один, визначений самим розпорядником, варіант подання запиту - необгрунтоване обмеженення права на доступ до публічної інформації. Відповідно до ч.3 ст.19 Закону України "Про доступ до публічної інформації" запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. За логікою, як Закону України "Про інформацію" так і Закону України "Про доступ до публічної інформації" обов'язок розпорядника створити найбільш сприятливі умови для подання запитів і надання інформації на їх підставі. Наприклад, в ч.2 ст.7 Закону України "Про інформацію" зазначено, що ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом. Насамкінець, такої підстави для правомірної відмови в задоволенні запиту, як "ми тут визначили один спосіб, використовуйте його" у статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інфомації" - не передбачено. Якщо отримали запит - маєте надати інформацію або відмовити відповідно до вимог і в спосіб передбачений Законом."