Довідка про доходи
-
Від: Людмила
До: Державний центр зайнятості -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Колишньому працівникові для пред'явлення до територіального органу Центру зайнятості треба надати довідку про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням. В нашій установі він працював на 0,5 ставки за основним місцем роботи і на 0,5 ставки по внутрішньому сумісництву. Як правильно надати довідку: в одній вказати загальну суму чи надати дві довідки окремо за основним місцем роботи і окремо по сумісництву?
З повагою,
Людмила
Шановний клієнте!
Інформуємо, що розгляду підлягають звернення, оформлені відповідно до вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян».
Для подання офіційного звернення до Державної служби зайнятості пропонуємо Вам заповнити форму за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/node/1355
З усіх інших питань пропонуємо Вам звертатись на «гарячу лінію» за безкоштовним номером 0 800 33 70 20, або в онлайн підтримку для клієнтів служби зайнятості у Telegram: @DCZ_WorkNow_bot.
Режим роботи онлайн-підтримки та «Гарячої лінії»: Пн-Чт 9.00 - 18.00, Пт 9.00 – 16.45, Сб, Нд – вихідні.
Державна служба зайнятості робить усе можливе, щоб стати для Вас якомога зручніше!
_______________________
* Звертаємо увагу, що частиною сьомою статті 5 Закону встановлено, що при надісланні звернення громадянина з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення) застосування електронного цифрового підпису не вимагається, проте, Законом встановлено вимоги до письмового звернення (у т. ч. надісланого засобами електронного зв'язку), а саме у зверненні має бути зазначене прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним.
Статтею 8 Закону визначено, що письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.