Друковані зошити

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гаманюк Неля, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гаманюк Неля

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу дати повну, розгорнуту відповідь на кожне питання в розбірливому вигляді.
У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Законом України "Про освіту" визначено, що ..."Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору..."

1.Чи є обов'язковими для використання під час навчального процесу так званих "зошитів з друкованою основою" з різних предметів, у тому числі з математики, української мови, читання, християнської етики, образотворчого мистецтва, трудового навчання?
2.Чи є методики навчання і розвитку дітей з творчих дисциплін без використання цих "посібників"? Чи знайомі всі вчителі початкових класів з такими методиками?
3.Хто вирішує щодо доцільності і обов'язкового використання таких друкованих зошитів в освітньому процесі ?
4.В разі відмови окремих батьків від купівлі і використання для навчання таких зошитів (в той час, коли більшість батьків збирається для себе закуповувати), яким чином дитина без додаткових зошитів буде отримувати освітні послуги? Як запобігти можливого тиску (або дискримінації дитини) вчителем, а також особливо "активними" представниками батьківської спільноти класу в питанні просування друкованих зошитів в освітній процес?

З повагою,

Гаманюк Неля

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

Міністерство освіти і науки України

 

Наша адреса:

[email address]

 

Гаманюк Неля

Доброго дня!

Дякую.
1.Хто все ж таки є розпорядником інформації з питань 2, 4 мого запиту? Кому їх адресувати аби отримати вичерпну відповідь?
2.Наскільки на сьогоднішній день, з урахуванням діючого законодавства є актуальним лист МОНУ від 18 квітня 2014 року № 1/9-209 в частині останнього абзацу, а саме ..." самих батьків за наслідками обговорення та ухвалення рішення на батьківських зборах чи на засіданні батьківського комітету". Чи існує в законодавстві таке поняття як "батьківський комітет"? На сьогоднішній день наказом МОН від 21.12.2017 року № 1649 втратив чинність наказ МОН від 02.06.2004 № 440 "Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради)?

З повагою,

Гаманюк Неля

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

Міністерство освіти і науки України

 

Наша адреса:

[email address]