Громадянство УРСР
-
Від: Світлана
До: Верховна Рада України -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Надайте копії завірені згідно ДСТУ з підписом уповноваженої особи та печаткою, чинних рішень:
Чи передбачено надання громадянства УКРАЇНИ чинним законодавством?
1. Копії рішень Верховної Ради України, Верховної Ради УРСР, Верховної Ради СРСР за період часу з 1991року по 2024рік: - про вихід Лозян(Ничипорчук) Світлани Федорівна 30.03.1971р.н., с.Рокитне, Рокитнівський р-н., Рівненська обл. з громадянства УРСР/СРСР; - про втрату громадянства УРСР/СРСР; 2. Копії заяв від Лозян (Ничипорчук) Світлани Федорівна 30.03.1971р.н., за період з 1991року по 2024рік: - про вихід з громадянства УРСР/СРСР; - про втрату громадянства УРСР/СРСР; - про позбавлення громадянства УРСР/СРСР; 3. Копії заяви від Лозян (Ничипорчук) Світлани Федорівна 30.03.1971р.н., за період часу з 1991року по 2024рік: - про набуття громадянства УКРАЇНИ; - про вступ у громадянство УКРАЇНИ.
Відповідь надати не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, на електронну адресу, котра вказана в формі реєстрації на даному сайті.
Відповідь-копію документу, оформлену належним чином, із зазначенням номера вхідного документу, з розшифровкою підпису відповідальної особи та завірену мокрою печаткою надайте по суті та згідно хронології питань.
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь вказати причини або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону "Про доступ до публічної інформації", до розпорядника відповідної інформації.
У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
З повагою,
Світлана Федорівна Лозян(Ничипорчук)
Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти
Відповідно до Положення про порядок роботи з документами у Верховній Раді України, затвердженого розпорядженням Голови Верховної Ради України від 08.02.2021 р. № 19:
1. Приймання службової кореспонденції, що надходить до Верховної Ради України, у тому числі до її органів та Апарату, народних депутатів України здійснюється структурним підрозділом з документального забезпечення засобами поштового зв'язку та/або через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (далі – СЕВ ОВВ).
2. Звернення у паперовій формі подаються до Верховної Ради України:
1) засобами поштового зв’язку;
2) безпосередньо на особистому прийомі у приймальні Верховної Ради України;
3) через уповноважену особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства;
4) через скриньку "Для звернень громадян", розміщену у приймальні Верховної Ради України за адресою вул. Банкова, 6-8.
Звернення в електронній формі (далі – електронне звернення), надіслане на адресу Верховної Ради України, приймається централізовано структурним підрозділом з питань звернень громадян шляхом заповнення громадянином електронної форми на веб-порталі "Електронний кабінет громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України (режим доступу: https://itd.rada.gov.ua/idsrv/).
Застосування кваліфікованого електронного підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Електронне звернення без кваліфікованого електронного підпису надсилається у вигляді сканованого або фотографованого письмового звернення з підписом заявника із зазначенням дати.
3. Запит на інформацію подається на вибір запитувача в усній або письмовій формі (засобами поштового зв’язку, факсом, телефоном, електронною поштою (централізовано на єдину електронну адресу запитів на інформацію Апарату [Верховна Рада України request email]), шляхом заповнення електронної форми запиту на інформацію в "Електронному кабінеті громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України, через СЕВ ОВВ).
Апарат Верховної Ради України