Голови фракцій
-
Від: Діана Богуш
До: Полтавська міська рада -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- інформацію про те, хто з депутатів Полтавської міської ради є головами фракцій, оскільки ця інформація не зазначена на офіційному сайті.
З повагою,
Поліна Костенко