Єлектричні
-
Від: Игорь
До: Антимонопольний комітет України -
Доброго дня!
Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів № 115 « Про затвердження правил зберігання транспортних засобів на автостоянках» на автостоянках можуть надаватись послуги зберігання та супутні транспортні послуги.
Змінами №2, внесеними в ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів», на автостоянках та у гаражах повинні бути обладнані місця, у кількості не менше 5%, для облаштування зарядними пристроями для паркування транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.
Проте роз’яснення про порядок та спосіб виконання нових вимог ДБН «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» у чинному законодавстві ми не знайшли.
Прошу надати роз’яснення в частині виконання вимог ДБН «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» щодо обладнання місць для паркування на автостоянках та гаражах пристроями для паркування транспорту, оснащеного електричними двигунами, а саме:
- чи потрібно суб’єктам господарювання, що експлуатують автостоянки, отримувати додаткові дозволи/ліцензії/укладати договори на таке обладнання. Якщо потрібно, то який орган цим займається. Якими нормативними актами це передбачено.
- які суб’єкти владних повноважень мають повноваження щодо контролю та перевірки за встановленням та експлуатацією встановлених на автостоянці (гаражі) зарядних пристроїв для транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.Якими нормативними актами це передбачено.
- який порядок обліку та експлуатації встановлених на автостоянці (гаражі) зарядних пристроїв для транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.Якими нормативними актами це передбачено.
З повагою,
Игорь
Шановний пане Ігорю!
Відповідно до вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян» звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
Ваше звернення не відповідає вимогам статті 5 Закону України «Про звернення громадян», а отже, не може бути розглянуто у Антимонопольному комітеті України.
Також надсилаємо Вам інформацію для ознайомлення.
З повагою до Вас,
сектор розгляду запитів про доступ до публічної інформації та з питань звернень громадян Департаменту організаційної роботи Антимонопольного комітету України