Інформація_Генеральний план

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Яна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

щодо дати та місця проведення громадських обговорень стосовно проекту Генерального плану Києва 2040р.

З повагою,

Яна

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

Доброго дня!

Повідомляємо, що Ваш запит на інформацію зареєстровано 13.02.2020 в
управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної
інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації) за № 955 (з).

Після попереднього розгляду його надіслано до профільного структурного
підрозділу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської
державної адміністрації) або районної в місті Києві державної
адміністрації для опрацювання у межах компетенції в установленому
законом порядку та надання вам відповіді.

Довідки за телефонами: 202-76-00, 202-76-42.

13.02.2020 17:36, Яна пишет:

показати цитоване

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

Департамент Містобудування та архітектури,

1 Attachment

Юридичний коментар

Віта Володовська, медіа-юристка ГО "Лабораторія цифрової безпеки"

У своєму запиті до КМДА запитувачка просить надати інформацію щодо дати та місця проведення громадських обговорень стосовно проекту Генерального плану Києва 2040р.

Варто зауважити, що оскільки відповідно до статті 1 Закону «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, надання наведених відомостей за запитом можливе у випадку, якщо ухвалене відповідне рішення про проведення громадських обговорень (слухань), де їх дата та місце проведення були зафіксовані.

У відповіді КМДА йдеться про актуалізацію Генерального плану Києва до 2025 року (на разі чинним є план до 2020 року), хоча запит стосується проекту Генерального плану Києва - 2040. Зокрема, презентацію такого проекту було оприлюднено на офіційному веб-сайті Комунальної організації «Інститут Генерального плану міста Києва»: http://kyivgenplan.grad.gov.ua/generalnyj-plan/.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» затвердження на місцевому рівні містобудівної документації, зокрема, генеральних планів населених пунктів, планів зонування та детальних планів територій без проведення громадського обговорення проектів такої документації забороняється. КМДА, відповідно до закону, має визначити строк для подання пропозицій громадськості та забезпечити проведення громадських слухань, що мають відбутися не раніше 10 днів з дня оприлюднення відповідного проекту.

Таким чином, відповідь КМДА на запит є неповною та неточною і не дає можливості зрозуміти, чи планується громадське обговорення проекту Генерального плану міста Києва, розробленого на строк до 2040 року, і якщо так – то коли та де мають відбуватися громадські слухання, що є частиною громадського обговорення.