Інформація про КП "ЖКС Порто-Франківський"
-
Від: Територіальна Громада
До: Одеська міська рада -
Запит про надання публічної інформації за Законом України
"Про доступ до публічної інформації"
Відповідно до статті 81. Цивільного кодексу України (ЦКУ) юридична особа може бути створена шляхом об’єднання осіб та (або) майна. Юридичні особи, залежно від порядку їх створення, поділяються на юридичних осіб приватного права та юридичних осіб публічного права. Юридична особа приватного права може створюватись та діяти на підставі модельного статуту в порядку, визначеному законодавством. Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президентом України, органу державної влади або органу місцевого самоврядування.
Відповідно до статті 6. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» первинним суб’єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста. У статті 16. Цього закону чітко зазначено, що органи місцевого самоврядування є юридичними особами. Тобто, законом передбачається наявність юридичного статусу всіх органів місцевого самоврядування, і в першу чергу, - територіальної громади.
Згідно статті 10. (цього закону) Ради – представницькі органи місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією та законами України.
Відповідно до п.п. 30 – 33-1 статті 26., виключною компетенцією сільських, селищних, міських рад є право створення і фінансування комунальних підприємств, установ, організацій, а також передача комунальної власності в їх користування.
Закон України «Про житлово-комунальні послуги» визначає житлово-комунальні послуги, як результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил. Згідно закону виконавець – суб’єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору, а споживач – це фізична чи юридична особа, яка отримує відповідні послуги.
Керуючись ст.140-143 Конституції України та ст.2 та ст.316-318 Цивільного кодексу України та ст. 3, 4, 5, 19, 20 Законом України "Про доступ до публічної інформації", ст. 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України “Про інформацію”, для подальшого звернення і використання відповідної інформації в суді, у визначений законом строк, прошу надати:
1. Копію протоколу про утворення КП «ЖКС Порто-Франківський"
2. Копію Свідоцтва про державну реєстрацію КП «ЖКС Порто-Франківський"
3. Реквізити розрахункового рахунку з якого відбувається фінансування КП «ЖКС Порто-Франківський"
4. Копію договору про надання житлово-комунальних послуг між КП «ЖКС Порто-Франківський" та територіальною громадою Приморського району міста Одеса, вул О.Кутузакія 21
5. Копії нормативно-регуляторних актів, якими визначено перелік надаваних житлово-комунальних послуг, їх якість, а також формування цін на відповідні послуги;
Відповідь надати у повному обсязі завірену належним чином ( "ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ") , у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту та опубліковати відповідь на цьому сайті.
З повагою,
Територіальна Громада
Доброго дня!
Згідно Закону України "Про доступ до публічної інформації" розділ IV, ст.19, п.5.1-
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
Виходячи з цього :
найменування запитувача - Територіальна Громада, Громадяни України!
Номер телефону вказувати не обов'язково
елетронна пошта - [email address]
Відповідь надати у скановоному вигляді, та викласти скан-копії на сайті "Доступ до правди"!
Нагадуємо, згідно Конституції України - Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу!
Ми є влада! А тому наказуємо не порушувати Конституцію України найвищий Закон прямої дії і Статтю 24 ЗУ "Про доступ до публічної інформації". Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації
1. Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації несуть особи, винні у вчиненні таких порушень:
1) ненадання відповіді на запит;
2) ненадання інформації на запит;
3) безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію;
4) неоприлюднення інформації відповідно до статті 15 цього Закону;
5) надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації;
6) несвоєчасне надання інформації;
7) необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом;
8) нездійснення реєстрації документів;
9) навмисне приховування або знищення інформації чи документів.
2. Особи, на думку яких їхні права та законні інтереси порушені розпорядниками інформації, мають право на відшкодування матеріальної та моральної шкоди в порядку, визначеному законом.
З повагою,
Територіальна Громада