Інтернатура 2020

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
У 2020 році закінчую НМУ ім.О.О.Богомольця. Я студентка бюджетної форми навчання. Прошу надати мені наступну інформацію:

-Про наявність вакантних місць для працевлаштування випускників 2020 року вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації у м.Київ та Київській області станом на 01.10.19. Прошу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначенням організації, кількості місць і спеціальності.

-Також, щодо наявності вакантних місць для працевлаштування випускників 2020 року вищих медичних навчальних закладів III-IV рівня акредитації в м.Чернігів та Чернігівський області станом на 01.10.19. Прошу надати інформацію у вигляді таблиць із зазначенням організації, кількості вакантних місць і спеціальності.

З повагою,

Маша

Петрова Катерина Іванівна, Міністерство охорони здоров'я

1 Attachment

Облздрав Чернигов,

1 Attachment

--
З повагою, Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної
адміністрації 

Юридичний коментар

Коментує Христина Буртник, медіа-юристка ГО "Центр демократії та верховенства права"

Інформація про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад є відкритою інформацією, яку усі розпорядники, в тому числі і самі медичні заклади комунальної чи державної власності, повинні публікувати на своїх веб-сайтах. Окрім того, такою інформацією повинні володіти і територіальні органи центрального органу виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, яким за відповідною формою медичні заклади подають інформацію у порядку статті 50 Закону «Про зайнятість населення».

Таку інформацію також можна отримати на публічні запити. Звичайно, найактуальнішою інформацією на момент надсилання запиту будуть володіти самі медичні заклади.