Капітальний ремонт дороги.

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Манько Наталія Володимирівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Манько Наталія Володимирівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Скільки коштів було виділено у період з 2017-серпень 2019р. на капітальний ремонт дороги по вул.Савчинського в с. Звенигород Пустомитівського району Львівської області». Та з яких джерел і в якій кількості було виділено фінансування .

2. Надати інформацію про загальний стан дороги по вул.Савчинського в с. Звенигород Пустомитівського району Львівської області на 05.08.2019р.

3 Прошу зазначити місяць та рік завершення капітального ремонту дороги по вул.Савчинського в с. Звенигород Пустомитівського району Львівської області.

З повагою,

Манько Наталія Володимирівна

Львівська обласна державна адміністрація

1 AttachmentЗвенигородська сільська рада,

2 Attachments

Юридичний коментар

Коментує Христина Буртник, медіа-юристка ГО "Центр демократії та верховенства права"

Судячи з питань запиту, запитувача цікавлять тільки суми коштів та джерела їх надходження. Це безсумнівно відкрита публічна інформація, адже стосується розпорядження бюджетними коштами. У даному випадку розпорядник відповів на всі питання запиту, хоча і не деталізував на що саме були потрачені кошти, виділені на ремонт дороги. У відповіді вказано конкретні суми та з якого бюджету вони були виділені.

Наступним запитом, звісно, можна отримати детальнішу інформацію про «роботи», виконані під час ремонту.