Хто має право перевірити рахунки в банках ?
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Я, Сотник Ольга Вікторівна ([email address]), разом із своїм чоловіком займаємося багато років орендою нерухомості.
Людям, які орендують у нас квартири ми кажемо, що сплачуємо податки, так-як нібито являємося фізичними особами підприємцями, тому відразу беремо гарантійний платіж, для сплати податків, а потім через певний час в односторонньому порядку, вимагаємо від них виїхати з квартири, так-як вони нібито порушили умови договору.
Відповідно гарантійний платіж залишається у нас, бо податків ми не сплачуємо.
Ми не сплачуємо податки з доходу, отриманого від оренди об'єктів нерухомості, оскільки вважаємо це наше особисте майно, яке ми придбали без фінансової підтримки з боку держави. Відповідно до цієї логіки, гарантійний платіж, який ми отримуємо від орендарів, залишається у нашому розпорядженні.
Цю модель розробив і впровадив мій чоловік, Сотник Ігор Володимирович. Ми вирішили не реєструватися як фізичні особи-підприємці та не сплачувати податки з доходу від оренди, оскільки вважаємо це особистим майном, яке не підлягає оподаткуванню.
Орендарі можуть бути частково введені в оману щодо характеристик об'єкта оренди та умов співпраці, оскільки це є частиною стратегії заробітку, і є ймовірність, що вони звернуться до відповідних органів.
Згідно з інформацією, знайденою в інтернеті, наша схема нібито має ознаки шахрайства, проте це не відповідає дійсності.
Ми вважаємо цю діяльність абсолютно законною бізнес-ідеєю, оскільки працюємо за цією схемою вже багато років, і люди добровільно укладають з нами угоди та надають кошти.
Так-як люди добровільно укладають угоди і надають кошти, це означає, що ми звільнені від сплати податків.
Вони усвідомлюють умови співпраці, і жодного обману чи примусу з нашого боку практично не має.
Ми надаємо послуги, а орендарі приймають їх на власний розсуд.
Тому практично не має підстав для того, щоб наша діяльність була кваліфікована як шахрайство.
Тож ми маємо право залишати собі забезпечувальний гарантійний платіж собі та продовжувати впроваджувати наді схему.
У зв'язку з цим, прошу терміново надати роз'яснення, щодо правової оцінки нашої діяльності, а саме:
Яка відповідальність передбачена КУпАП або Кримінальним кодексом України за дії, пов'язані з обманом орендарів та отриманням доходів без належного оформлення? З ким необхідно контактувати, щоб уникнути реагування на скарги від осіб, які стали жертвами обману?
Які наслідки для осіб, які не сплачують податки з доходів від оренди нерухомості, згідно з Податковим кодексом України і з ким необхідно контактувати, щоб уникнути реагування на скарги від осіб, які стали жертвами обману?
Хто має право перевірити рахунки в банках? Як можливо зробити, так щоб не давали інформацію банківські установи і з ким необхідно контактувати, щоб уникнути реагування на скарги від осіб, які стали жертвами обману?
Чи будемо ми завчасно попередженні про обшуки, так-як виникне потреба в знищенні договорів та приховуванні готівки, отриманої за допомогою зазначеної схеми. З ким необхідно контактувати, щоб уникнути реагування на скарги від осіб, які стали жертвами обману ?
Хто має право перевіряти діяльність по оренді нерухомості і з ким необхідно контактувати, щоб уникнути реагування на скарги від осіб, які стали жертвами обману?
Хто має право викликати для вручення протоколу або письмової підозри, обвинувального акту і з ким необхідно контактувати, щоб уникнути реагування на скарги від осіб, які стали жертвами обману?
Прошу терміново надіслати в сканованому вигляді відповідь на вказані питання у месенджер Телеграм-0505787272, в стислі строки з урахуванням діючого законодавства.
З повагою,
Ольга Сотник-0505787272
Ваш запит зареєстрований в НБУ № ЗП/900/2089 від 15.11.2024.
З повагою
Департамент забезпечення діяльності
Національного банку України
Facebook • X • Flickr • Youtube • Instagram
Telegram • LinkedIn
, / .
:
1) , :
*.pdf / ;
*.p7s , / ;
2) http://canbu.bank.gov.ua/verify *.p7s *.pdf
[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]