Кому належить рахунок?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Альона, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Чи знаходиться нижче вказаний рахунок на балансах Державного Казначейства України?

А саме:

UA383808050000000026006734839

Якщо такий рахунок є,то:

1) Кому належить ,хто є кінцевим бенефіціарним власником рахунку?
2) Ким і коли був утворений рахунок?
3) Чи є цей рахунок бюджетним?
4) Чи зараховуються кошти з даного рахунку на бюджет Луцької міської територіальної громади?
5) Чи зареєстрована в Казначействі юридична особа публічного права Луцька міська територіальна громада як одержувач або розпорядник бюджетних коштів? Якщо зареєстрована,надати номер рахунку.
6) Чи обслуговується в Казначействі юридична особа публічного права Луцька міська територіальна громада?

Якщо нормативно-правовими актами Казначейства не передбачено ведення обліку платежів платників, направити запит до відповідних органів що забезпечують і контролюють справляння надходжень бюджету з метою здійснення постійного контролю за правильністю та своєчасністю надходження до державного та місцевих бюджетів податків, зборів, платежів та інших доходів.
Відповідь на запит надати в хронологічній послідовності,в порядку до поставлених питань з прописуванням запитуваного рахунку.
Повідомити про отримання та реєстрацію запиту,реєстраційний номер за яким було зареєстровано даний запити та повідомити про переадресацію запиту в разі неможливості надати обґрунтовану відповідь.

Дякую за відповідь.

З повагою, Жінка: Альона , правосуб'єктність Людина, Людина з повними правами

2800zv-Office_out, Державна казначейська служба України

1 Attachment

══════════════════════════════════════════════════════════════════════════

This email was scanned by Bitdefender