Копії документів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Які документи повинні пред'явити на вимогу людини співробітники територіального центру комплектації та соціальної підтримки (далі - тцк та сп) для підтверження своїх повноважень та принадлежності до того чи іншого тцк та сп?
2. Надати електронну копію нормативно правового акту, що регулює опис посвідчення представника тцк та сп
3. Надати електронну копію нормативно правового акту, що регулює однострій представників тцк так сп
4. Надати електронну копію нормативно правового акту, що регулює можливість носіння та використання вогнепальної зброї працівниками тцк та сп

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту у 5-ти денний термін.

У випадку , якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника зазначеної інформації.

Дякую, що сумлінного виконуєте свою роботу

З повагою,
Владислав