Корупція, смотрящі
-
Від: Ярослав
До: Верховна Рада України -
До прокуратури було ДВІЧІ подано інформацію, яка містила ознаки злочинів - зловживання владою, службовим становищем, втручання в діяльність працівників територіальнихцентрів коплектування і соціальної підтримки, зайняття підприємницькою діяльність керівнеиків Управлінь соціального захисту населення, пенсійного фонду (рекламна діяльність, надання в оренду за незаконну вигоду приміщень державниїх установ представникам громадських організацій, які розраховуються матрацами. Можливо вони надали матраци, каструлі і прокурорам ?); видача довідок про постановку на облік внутрішньо переміщених осіб без підставно, злив судвих справ, збільшення кількості видач посвідчень інвалідів, оформлення догляду за раптово хворими близькими родичами, злив персональних даних громадян України, які звернулись до них за отримання послуг
Вказані факти прокуратурою порігноровані.
питання, як тоді вони зможуть проитягнути до відповідальності окупантів, чи можливо представники громадських організацій дадуть їм матрац і вони продовжять бездіяти.
Повідомте, що відбувається. заступник мера Фастова Київської області називає себе смортящим від народного депутата ???
Прошу взяти під особистий контроль службовими зловживаннями керівниками Управління соціального захисту населення Шевченківської районної державної адміністрації в м. Києві, Соломянської - вважають основним завданням видпча гуманітарки (скільки вони отримали за це матрців...), Кажуть це Департамент соціальної політики києва кришує.
Ченігівська, Дніпропетровська область, Київська - тут - Управління соціального захисту населення, територіальні центріальні центри надання соціальних послуг сали священними коровами.
На якій підставі представники громадських організацій в приміщенням державних органів влади, місцевого самоврядування здійснюють свою діяльність, визиваючи в людей довіру, оскільки знаходяться в державному приміщенні.
всіх тих людей, хто писав про зловживання владою - правоохоронні органи піддають жаливому переслідуванню.
В УКРАЇНІ МОЖЛИВЕ ЗУПИНЕННЯ КОРУПЦІЇ ????
З повагою,
Ярослав
Відповідно до Положення про порядок роботи з документами у Верховній Раді України, затвердженого розпорядженням Голови Верховної Ради України від 08.02.2021 р. № 19:
1. Приймання службової кореспонденції, що надходить до Верховної Ради України, у тому числі до її органів та Апарату, народних депутатів України здійснюється структурним підрозділом з документального забезпечення засобами поштового зв'язку та/або через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (далі – СЕВ ОВВ).
2. Звернення у паперовій формі подаються до Верховної Ради України:
1) засобами поштового зв’язку;
2) безпосередньо на особистому прийомі у приймальні Верховної Ради України;
3) через уповноважену особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства;
4) через скриньку "Для звернень громадян", розміщену у приймальні Верховної Ради України за адресою вул. Банкова, 6-8.
Звернення в електронній формі (далі – електронне звернення), надіслане на адресу Верховної Ради України, приймається централізовано структурним підрозділом з питань звернень громадян шляхом заповнення громадянином електронної форми на веб-порталі "Електронний кабінет громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України (режим доступу: https://itd.rada.gov.ua/idsrv/).
Застосування кваліфікованого електронного підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Електронне звернення без кваліфікованого електронного підпису надсилається у вигляді сканованого або фотографованого письмового звернення з підписом заявника із зазначенням дати.
3. Запит на інформацію подається на вибір запитувача в усній або письмовій формі (засобами поштового зв’язку, факсом, телефоном, електронною поштою (централізовано на єдину електронну адресу запитів на інформацію Апарату [Верховна Рада України request email]), шляхом заповнення електронної форми запиту на інформацію в "Електронному кабінеті громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України, через СЕВ ОВВ).
Апарат Верховної Ради України