Красноградський ТЦК та СП

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ суб'єкт з найменуванням "КРАСНОГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ ТЕРІТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ" розташований за адресою: Харківська обл., м. Красноград, вул. Полтавська , буд 60.

2. Надати витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням "КРАСНОГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ ТЕРІТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ"

3. Надати витяг Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з ідентифікаційним номером 09643716

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту у 5-ти денний термін.
У випадку , якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника зазначеної інформації.

Зміст відповіді на запит, що становить суспільний інтерес (плата за копіювання та друк не стягується) публікуватиметься у соціальних мережах.

З повагою,

Едуард

ГАРІФОВА Світлана Миколаївна,

1 Attachment

'! 
צ 28.12.2023 (. /-1535-23) -צצ, . 
צ æ. 
צĦ ̦ϧ æ
æ Φæ
ϧ , 
. 044 287 06 72

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]