Курси підвищення кваліфікації для позачергової атестації
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
У п.1.7. Типового положення зазначено, що "Умовою чергової атестації педагогічних працівників є обов’язкове проходження не рідше одного разу на п’ять років підвищення кваліфікації ..". У 2015 році я пройшла курси підвищення кваліфікації вихователів - методистів(за посадою)ЗДО. У 2016 році - чергову атестацію (результат - “спеціаліст першої категорії”).
Відповідно до п. 1.8. Типового положення у жовтні 2017 року я подала заяву про позачергову атестацію. У міжатестаційний період досягла високих результатів у професійній діяльності (стали переможцем обласного конкурсу фахової майстерності"Вихователь - методист року - 2017" та відповідаю вимогам, встановленим до кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”.
Мені відмовляють у позачерговій атестації, мотивуючи тим, що я повинна пройти курси підвищення кваліфікації (хоча мої курси дійсні до 2020 року).
Чи потрібно мені проходити ще одні курси підвищення кваліфікації для позачергової атестації, чи курси пройдені у 2015 році є ще дійсними і я можу за ними атестуватися?
Прошу Вас надати термінову відповідь, так як засідання атестаційної комісії буде проведено у березні 2018 року.
З повагою,
Олександра Рудевич
Доброго дня!
Щиро дякую за відповідь.Відповідно до Вашої відповіді: потрібно мати впродовж 5 років не менше 150 академічних годин для підвищення кваліфікації. Отже, якщо у 2015 році я підвищила кваліфікацію впродовж 216 академічних годин, то ще одних курсів підвищення кваліфікації для позачергової атестації проходити не маю? Щиро вам буду вдячна за уточнення.
З повагою,
Олександра
На цей рік слід спланувати не менше 30 годин на підвищення кваліфікації,
але не обов'язково Ви маєте пройти навчання до атестації.