Кваліфікаційна категорія при переході до іншого закладу. Атестація
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Добрий день!
З 2003 року по 11.02.2019 р. працювала вихователем ЗДО. В 2008 році закінчила вищий державний педагогічний університет, спеціальність – «вчитель історії та правознавства».
Остання атестація була в ЗДО у 2015 році (06.04.2015р.) та отримала рішення атестаційної комісії - «відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст ІІ категорії». Звільнилася 11.02.2019 р.
З 02.09.2019 р. працюю в ЗЗСО за фахом, вчителем історії.
Відповідно до пункту 1.7 Типового положення № 930 атестація може бути черговою або позачерговою. Чергова атестація здійснюється один раз на п’ять років. Відповідно до пункту 3.22 Типового положення № 930 за працівниками, які перервали роботу на педагогічній посаді (незалежно від тривалості перерви у роботі), зберігаються присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.
Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після прийняття їх на роботу , а у закладах освіти це формулювання трактують по-різному (в тому числі і як повні 2 навчальні роки стажу), прошу відповісти на наступне питання:
1) За яким тарифним розрядом мені потрібно нараховувати заробітну плату з 02.09.2019р. і чи зберігається раніше присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії» (хоча й вона отримана за посадою вихователь в ЗДО)?
2) Якщо я була прийнята після перерви на роботу в заклад ЗЗСО 2 вересня 2019 року, то, щоб зберегти свою кваліфікаційну категорію, або підвищити її до спеціаліста першої категорії, чи повинна я була атестуватись в атестаційний період, що продовжується з жовтня 2020р. по квітень 2021 р. Не пізніше. Якщо ні, то коли?
3) Чи можу я атестуватися щоб підвищити кваліфікаційну категорію до спеціаліста першої категорії ?
4) Оскільки в квітні 2021 року я не підтвердила свою кваліфікаційну категорію чи втратила право на її збереження в подальшому (до наступної атестації)? Якщо втратила то з якого числа конкретно?
5) На сьогодні (з 01.09.2021 р.) за посадою вчителя історії який повинні мені встановити тарифний розряд, як фахівцю, що має освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (магістра)?.
Буду вдячна за відповідь, якою зможу скористатися для захисту свого права на підтвердження своєї кваліфікаційної категорії. Дякую.
З повагою,
БАБЄНКОВА Галина
[1]1
[2][email address]
References
Visible links
2. mailto:[email address]
[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]