Межі та режими використання історичних ареалів міста Дніпра

Оксана Бровко

Доброго дня!

Згідно до п. 1 наказу Міністерства культури, молоді та спорту України № 478 від 02.02.2020р. було затверджено межі та режими використання історичних ареалів міста Дніпра, визначені, науково-проектною документацією "Історико-архітектурний план. Визначення меж, режимів використання, режимів регулювання забудови історичних ареалів м.Дніпро", розробленою ТОВ "Міжнародний центр культурної спадщини та культурних цінностей" на замовлення Дніпровської міської ради.
Згідно до п. 4 цього наказу Органу охорони культурної спадщини Дніпропетровської обласної державної адміністрації доручено довести цей наказ до відома відповідних органів з питань земельних ресурсів, уповноважених органів містобудування та архітектури та забезпечити його виконання.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- межі та режими використання історичних ареалів міста Дніпра, визначені, науково-проектною документацією "Історико-архітектурний план. Визначення меж, режимів використання, режимів регулювання забудови історичних ареалів м.Дніпро", розробленою ТОВ "Міжнародний центр культурної спадщини та культурних цінностей" на замовлення Дніпровської міської ради.

З повагою,

Оксана Бровко

публичной информации сектор, Дніпропетровська обласна державна адміністрація

1 Attachment

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]