Міністерство оборони України та Білоцерківський районний територіальний цент комплектування та соціальної підтримки

Олександр 100роженко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Вимагаю надання завіреною печаткою та підписом копію витягу з відомчого обліку Міністерства оборони України на Білоцерківський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в Київській області.

Чи являється Білоцерківського РТЦК та СП в Київській області відокремленим підрозділом юридичної особи Міністерства оборони України.

Вимагаю надати відповідь чи знаходиться на обліку в Міністерстві оборони України суб'єкт підприємницької діяльності під назвою Підприємство БЦОМВК код ЄДРПОУ 09553002 та який правовий з'язок між цим підприємством та
Білоцерківським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки в Київській області.

Вкажіть який види діяльності за КВЕД у Білоцерківського РТЦК та СП в Київській області, яка організаційно-правова форма та правовий статус суб’єкта господарювання.

Дати письмову відповідь про те , ким було створено Білоцерківський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в Київській області та вказати перелік засновників/учасників юридичної особи.

Надати завірену копію наказу (або рішення) Міністерства оборони України про затвердження положення (або статуту) Білоцерківського РТЦК та СП в Київській області.

Надати завірену копію положення (або статут) Білоцерківського РТЦК та СП в Київській області.

Надати завірену копію наказу (або рішення) Міністерства оборони України про призначення керівника Білоцерківського РТЦК та СП в Київській області.

Звертаю увагу, що доступ до інформаціі забезпечується із принципами прозорості,відкритості та рівноправності. Якщо запитуваної інформаціі у вас немає, то вимагаю відправити запит до розпорядника інформації.

З повагою,

Олександр 100роженко

Міністерство оборони України

2 Attachments

Добрий день, див вкладення.

Влад Ребенок,

1 Attachment

Олександр 100роженко

Доброго вечора!

Дякую за часткову і в межах часу оперативну відповідь на мої запити.
Але є запит, на який Ви подали розмиту відповідь, прошу надати додаткові роз'яснення:

В Постанові Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2022 р. № 154 :

п1 5-й абзац Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки утворюються, ліквідуються, реорганізовуються Міноборони ( як це розуміти ТЦК та Сп не є підрозділом юридичної особи Міністерства оборони України).

п6. 4-й абзац Трудові відносини працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки регулюються законодавством про працю , що чітко дає зрозуміти про статус юридичної особи приватного права (компанія, фірма, і т.д.).

п7. Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя є юридичними особами публічного права, мають самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Казначейства (значить мають бути утворені Указом Президента України, прошу надати копію Указу чи посилання на сайт президента).
Районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки є відокремленими підрозділами відповідних територіальних центрів , Ваша відповідь про БЦРТЦК та СП код ЄДРПОУ 09553002 ( без прав юридичної особи) - як це розуміти ?

п7 5-й абзац Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки має печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням. ( даної печатки не існує, а існує тільки указ Президента про її створення , яка печатка ? поясніть)

ТЦК та СП утворені постановою Кабміну ( кабмін не є законодавчим органом влади), а не Законом України - що є грубим порушенням Конституції України (стаття 92), Цивільного кодексу України (в частині утворення юридичних осіб чітко прописані алгоритми для юридичних осіб публічного та приватного права) та Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань " (так як особи мають код ЄДРПОУ та цей код залишається за ними до кінця їх існування, навіть при процесі правонаступництва до бази ЄДРПОУ вносяться зміни по коду , а Білоцерківський військомат не перебуває в стані припинення) .

Надайте відповідь, яку правосубєктність має Білоцерківського РТЦК та СП в Київській області код ЄДРПОУ 09553002 та ким був створений

З повагою,

Олександр 100роженко