Набуття громадянства України

Доброго дня!

Згідно статті 1 Закону України (далі - Закону) "Про громадянство України" громадянином Укрїни є особа, яка набула громадянство в порядку, передбаченому законами України та міжнародними договорами України. Також у цій статті зазначено, що громадянство України - це правовий зв'язок між фізичною особою і Україною. Далі, в статті 6 Закону вказані підстави набуття громадянтсва України, зокрема:
1) за народженням;
2) за територіальним походженням;
3) внаслідок прийняття до громадянства

Згідно пункту 3 та підпункту 2 положення про Державну міграційну службу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 750 від 17.07.2009 р. завданням Державної міграційної служби є провадження в межах повноважень діяльності, пов'язаної з розглядом документів стосовно набуття/припинення громадянства України та згідно підпункту 4 організація роботи з видачі громадянам України, які постійно проживають на території України, паспортних та інших документів, що посвідчують особу.

З приводу вищевикладеного, вимагаю надати відповіді на наступні питання:

1. Чи є у відомостях/реєстрах ДМС заява чи клопатання щодо надання громадянства України Станіславу Володимировичу Семчук 25 березня 1987 року народження, який не є особою чи персоною, вказаною у статті 1 Закону України "Про громадянство України" та є громадянином СРСР по праву народження?
2. Чи є синій паспорт-книжечка зразка 1994 року паспортним документом, що підтверджує тільки особу чи цей документ підтверджує також громадянство України?

Також вимагаю надати затверджений зразок паспортного документу, про який йде мова у вказаному вишче підпункту 4 положення про Державну міграційну службу та надати завірену копію закону, згідно якого на Державну міграційну службу покладено вирішення завдань з питань громадянства. Відповіді вимаю надати по пунктах, у разі відсутності запитуваних документів чітко про це зазначити.

З повагою,

чоловік : станіслав

ВзПДГРтаОЗГІЗ, Державна міграційна служба України

Доброго Дня! Ви маєте написати/роздрукувати звернення, підписати, сфотографувати/відсканувати та надіслати до Державної міграційної служби України. У разі наявності ел. підпису підписати ел. звернення ел. підписом.
У зверненні має бути викладено суть питання, зазначено ваше П.І.Б , адресу проживання та підпис. Інакше, згідно Закону України "Про звернення громадян" не підписане звернення, без зазначання адреси проживання, повертається заявнику без розгляду.
https://dmsu.gov.ua/services/hotline.html

https://dmsu.gov.ua/diyalnist/zvernennya...

Електронна адреса [Державна міграційна служба України request email], відповідно до Закону України «Про звернення громадян», призначена для надсилання звернень громадян та запитів на публічну інформацію.

Закон України «Про звернення громадян»:
Стаття 8. Звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню
Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними.

показати цитоване

Підписуйтесь на розсилку, щоб регулярно отримувати актуальну інформацію щодо права на доступ до публічної інформації в Україні