Набуття громадянства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Станіслав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Згідно статті 1 Закону України (далі - Закону) "Про громадянство України" громадянином Укрїни є особа, яка набула громадянство в порядку, передбаченому законами України та міжнародними договорами України. Також у цій статті зазначено, що громадянство України - це правовий зв'язок між фізичною особою і Україною. Далі, в статті 6 Закону вказані підстави набуття громадянтсва України, зокрема:
1) за народженням;
2) за територіальним походженням;
3) внаслідок прийняття до громадянства

Згідно пункту 3 та підпункту 2 положення про Державну міграційну службу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 750 від 17.07.2009 р. завданням Державної міграційної служби є провадження в межах повноважень діяльності, пов'язаної з розглядом документів стосовно набуття/припинення громадянства України та згідно підпункту 4 організація роботи з видачі громадянам України, які постійно проживають на території України, паспортних та інших документів, що посвідчують особу.

З приводу вищевикладеного, вимагаю надати відповіді на наступні питання:

1. Чи є у відомостях/реєстрах ДМС заява чи клопатання щодо надання громадянства України Станіславу Володимировичу Семчук 25 березня 1987 року народження, який не є особою чи персоною, вказаною у статті 1 Закону України "Про громадянство України" та є громадянином СРСР по праву народження?
2. Чи є синій паспорт-книжечка зразка 1994 року паспортним документом, що підтверджує тільки особу чи цей документ підтверджує також громадянство України?

Також вимагаю надати затверджений зразок паспортного документу, про який йде мова у вказаному вишче підпункту 4 положення про Державну міграційну службу та надати завірену копію закону, згідно якого на Державну міграційну службу покладено вирішення завдань з питань громадянства. Відповіді вимаю надати по пунктах, у разі відсутності запитуваних документів чітко про це зазначити.

З повагою,

чоловік : станіслав

ВзПДГРтаОЗГІЗ, Державна міграційна служба України

Доброго Дня! Ви маєте написати/роздрукувати звернення, підписати, сфотографувати/відсканувати та надіслати до Державної міграційної служби України. У разі наявності ел. підпису підписати ел. звернення ел. підписом.
У зверненні має бути викладено суть питання, зазначено ваше П.І.Б , адресу проживання та підпис. Інакше, згідно Закону України "Про звернення громадян" не підписане звернення, без зазначання адреси проживання, повертається заявнику без розгляду.
https://dmsu.gov.ua/services/hotline.html

https://dmsu.gov.ua/diyalnist/zvernennya...

Електронна адреса [Державна міграційна служба України request email], відповідно до Закону України «Про звернення громадян», призначена для надсилання звернень громадян та запитів на публічну інформацію.

Закон України «Про звернення громадян»:
Стаття 8. Звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню
Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними.

показати цитоване