Надання горомадянства України

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Женчина Инна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, вимагаю надати наступну інформацію (наступні документи):

- яким чинним законом надається громадянство України людям, які проживають на території України/УРСР/СРСР.
- чи передбачено чинним законодавством надання громадянства України людям, які проживають на території України/УРСР/СРСР.

З повагою,

Женчина Инна

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

Відповідно до Положення про порядок роботи з документами у Верховній Раді України, затвердженого розпорядженням Голови Верховної Ради України від 08.02.2021 р. № 19:
1. Приймання службової кореспонденції, що надходить до Верховної Ради України, у тому числі до її органів та Апарату, народних депутатів України здійснюється структурним підрозділом з документального забезпечення засобами поштового зв'язку та/або через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (далі – СЕВ ОВВ).
2. Звернення у паперовій формі подаються до Верховної Ради України:
1) засобами поштового зв’язку;
2) безпосередньо на особистому прийомі у приймальні Верховної Ради України;
3) через уповноважену особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства;
4) через скриньку "Для звернень громадян", розміщену у приймальні Верховної Ради України за адресою вул. Банкова, 6-8.
Звернення в електронній формі (далі – електронне звернення), надіслане на адресу Верховної Ради України, приймається централізовано структурним підрозділом з питань звернень громадян шляхом заповнення громадянином електронної форми на веб-порталі "Електронний кабінет громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України (режим доступу: https://itd.rada.gov.ua/idsrv/).
Застосування кваліфікованого електронного підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Електронне звернення без кваліфікованого електронного підпису надсилається у вигляді сканованого або фотографованого письмового звернення з підписом заявника із зазначенням дати.
3. Запит на інформацію подається на вибір запитувача в усній або письмовій формі (засобами поштового зв’язку, факсом, телефоном, електронною поштою (централізовано на єдину електронну адресу запитів на інформацію Апарату [Верховна Рада України request email]), шляхом заповнення електронної форми запиту на інформацію в "Електронному кабінеті громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України, через СЕВ ОВВ).

Апарат Верховної Ради України

-----Original Message-----
From: Женчина Инна <[FOI #111166 email]>
Sent: Friday, April 14, 2023 10:49 PM
To: ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ <[Верховна Рада України request email]>
Subject: Інформаційний запит - Надання горомадянства України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, вимагаю надати наступну інформацію (наступні документи):

- яким чинним законом надається громадянство України людям, які проживають на території України/УРСР/СРСР.
- чи передбачено чинним законодавством надання громадянства України людям, які проживають на території України/УРСР/СРСР.

З повагою,

Женчина Инна

-------------------------------------------------------------------

Будь ласка, використовуйте цю електронну адресу для всіх відповідей на цей запит.
[FOI #111166 email]

Is [Верховна Рада України request email] the wrong address for Freedom of Information requests to Верховна Рада України? If so, please contact us using this form:
https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

Увага! Це повідомлення та будь-яка відповідь на нього будуть опубліковані на сайті Доступу до Правди

-------------------------------------------------------------------

сховати цитоване

Женчина Инна

Доброго дня!

Повідомляю, що я є Людина (Человек) у правовому статусі Людина (Человек), моя правосуб'єктність Людина (Человек).
Згідно ст.6 Всеобщей декларации прав человека и ст.16 Международного пакта о гражданских и политических правах - каждый человек, где бы он ни находился, имеет право на признание его правосубъектности.

Забороняю у зверненні до мене писати моє власне ім'я Інна та ім'я роду (на мові фізичних та юридичних осіб - це прізвище) Пасічніченко великими літерами (прописом, капслоком). Вимагаю звертатися до мене так: Людина Інна Олексіївна Пасічніченко.

Щодо вашої відповіді на мій запит повідомляю, що я її не приймаю, та вимагаю відповісти мені на мій запит на сайті https://dostup.pravda.com.ua/body/vierkh... так само, як було надано відповіді на запити інших людей, наприклад, https://dostup.pravda.com.ua/request/zak... або https://dostup.pravda.com.ua/request/pro... .

Я забороняю ігнорувати мої запити і вказути мені яким чином звертатися до Верховної Ради України, бо для цьго є сайт "Доступ до правди" і сторінка Верховної Ради, яка створена для запитів і надання відповідей на них.

Ваші діі стосовного моїх запитів (цого та інших) сприймаю як дискримінацію згідно статье 2 Всеобщей декларации прав человека, та вимагаю змінити своє ставлення до мене як до Людини, не порушувати мої права, і надати відповіді на всі мої запити належним чином (так, як я вимагаю) в продовж не більше 5 днів.

Нагадую, що інформацію мені потрібно надати згідно:

Конвенции о защите прав человека и основных свобод ст. 10
"Свобода выражения мнения.
1. Каждый человек имеет право на свободу выражать свое мнение. Это право включает свободу придерживаться своего мнения и свободу получать и распространять информацию и идеи без какого-либо вмешательства со стороны государственных органов и независимо от государственных границ....";

Международного пакта о гражданских и политических правах ст. 19
"2. Каждый человек имеет право на свободное выражение своего мнения; это право включает свободу искать, получать и распространять всякого рода информацию и идеи, независимо от государственных границ, устно, письменно или посредством печати или художественных форм выражения, или иными способами по своему выбору.";

Конституції України ст. 34 абз. 2
"Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.";

Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, на підставі статей 1, 13, 19, 20, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,

З повагою,

Людина, женчина з власним ім'ям Інна, по батьку Олексіївна, з Роду Турко, у сімейному союзі Пасічніченко, у правовому статусі Людина (Человек).